سرنوشت خرید

  • تعداد دانشجویان: 12
  • استاد: آقای مترجم
  • منتشر شده: 1970-01-01 00:00:00
  • سطح دوره: مقدماتی
  • مدت:
گواهی نامه :

هیچ گواهی برای این دوره تخصیص داده نشده

برای اعضا رایگان است

جدول محتوی دوره

مشاهده شده
سطح دوره
سرنوشت خرید_مقدمه
سرنوشت خرید_فصل اول
سرنوشت خرید_فصل دوم
سرنوشت خرید_فصل سوم
سرنوشت خرید_فصل چهارم
سرنوشت خرید_فصل پنجم
سرنوشت خرید_فصل ششم
سرنوشت خرید_فصل هفتم

معرفی دوره

ZMOT بر موارد مختلفی اثر‌گذار است؛ مثلا برند‌های برگزیده برای خرید، محل خرید و این که اطلاعات به دست آمده را چگونه و با چه کسانی به اشتراک می‌گذارید، تحت تاثیر ZMOT هستند. ما وظیفه داریم در این لحظه‌های جدید که تصمیم‌گیری در آن‌ها اتفاق می‌افتد، در بحث‌هایی که درباره محصول ما است، شرکت کنیم و اطلاعات جامع و کاملی در اختیار خریداران بگذاریم. نکته مهم آن است که این اطلاعات را زمانی که خریدار مشتاق است، به او ارایه کنیم.
این کتاب راهنمایی مناسب برای همه کسانی است که به لحظه‌های قبل از خرید علاقه‌مند هستند. لحظه‌هایی که اولین تاثیر را بر خریدار می‌گذارد و فرآیند خرید را شروع می‌کند. اگر مایلید در کشف اطلاعات به خریدارن کمک کنید و بفهمید آن‌ها دقیقا به دنبال چه هستند، این کتاب مسیر صحیح را به شما نشان می‌دهد. به طور خلاصه، اگر به آینده بازاریابی علاقه‌مند هستید، این کتاب برای شما نوشته‌ شده‌ است.

استاد

آقای مترجم

وب‌سایت آقای مترجم طی سال‌های فعالیت خود، از سال 1393، توانسته‌است، مجموعه‌ای از مترجم‌های حرفه‌ای را از سرتاسر ایران گرد هم بیاورد و آموزش‌هایی در اختیار آن‌ها قرار دهد، به گونه‌ای که موجب ارتقای کیفیت ترجمه متون توسط آن‌ها شود. به واسطه این مترجم‌های حرفه‌ای و آموزش دیده، آقای مترجم توانسته بهترین کیفیت ترجمه را به مشتریان خود ارایه دهد. با توجه به آن که ترجمه موارد استفاده بسیاری دارد، برای رفاه حال مشتریان و با در نظر گرفتن نیاز این افرد، آقای مترجم سه طرح و در برخی موارد چهار طرح به مشتریان خود ارایه می‌دهد. این طرح‌ها از نظر کیفیت و هزینه با یکدیگر تفاوت دارند و در زمان‌های خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. قطعا نیاز یک دانشجو به ترجمه با نیاز یه کسب‌و‌کار به ترجمه متفاوت است و ارزش متفاوتی هم دارد. آقای مترجم نیاز‌های شما رو در نظر گرفته و متناسب با آن خدمات‌رسانی می‌کند. امروز همه کسب‌و‌کار‌ها به تولید محتوای اختصاصی نیاز دارند؛ چرا که زمانه بازاریابی محتوا است. آن‌ها محتوای اختصاصی خود را در سایت و شبکه‌های اجتماعی خود نشر می‌دهند و در راستای تبلیغات خود از آن‌ها بهره می‌برند. به علاوه نشر محتوای اختصاصی و ویژه در سایت، موجب ارتقای جایگاه سایت از دید موتور‌های جست‌و‌جو (SEO) می‌شود. آقای مترجم مفتخر است خدمات ترجمه و تولید محتوای اختصاصی به گروه‌های مختلف مخاطبان خود ارایه دهد.

دوره های استاد

نام دوره سطح تاریخ انتشار
سرنوشت خرید 1970-01-01 00:00:00
رشد ناب (یادگیری سنجه های رشد استارتاپ) 1970-01-01 00:00:00
وضعیت آزمون
مشاهده شده
مدت
سطح دوره
سرنوشت خرید_مقدمه
سرنوشت خرید_فصل اول
سرنوشت خرید_فصل دوم
سرنوشت خرید_فصل سوم
سرنوشت خرید_فصل چهارم
سرنوشت خرید_فصل پنجم
سرنوشت خرید_فصل ششم
سرنوشت خرید_فصل هفتم
برای اعضا رایگان است