معرفی استاد اپ در هشتمین کنفرانس بین المللی یاددهی الکترونیکی

معرفی استاد اپ در هشتمین کنفرانس بین المللی یاددهی الکترونیکی

كنفرانس يادگيري و یاددهی الكترونيكي با هدف ترويج و توسعه يادگيري و یاددهی الكترونيكي (e-learning and e-teaching) در نهادهاي آموزشي و بهره گيري از آخرين دستاوردهاي علمي و آموزشي  و پژوهشي درايران و جهان سیزده دوره توسط يكي از دانشگاه هاي سطح يك كشور به قرار زیر تاكنون برگزار شده است.

امسال دانشگاه مهر البرز به صورت آنلاین میزبان این رویداد بود. به دعوت این دانشگاه، استاد اپ در بخش میزگرد تخصصی یادگیری همراه، به عناون سخنران مدعو حضور داشت. این پنل که به میزبانی خانم دکتر ریتا مجتهدزاده برگزار شد به معرفی فناوریهای جدید و دستاوردهای نو در حوزه آموزش موبایلی اختصاص داشت.

محمد آکوچکیان مدیر استاد اپ علاوه بر معرفی رویکردهای علمی، فناوری و تجاری استاد اپ به پرسشهای شرکت کنندگان در بخشهای مختلف پاسخ داد.

Write comment (0 نظرات)
آموزش آنلاین در عصر کرونا، گزیده گفتگوی چالشی عصر ارتباطات با مدیر استاد اپ

آموزش آنلاین در عصر کرونا، گزیده گفتگوی چالشی عصر ارتباطات با مدیر استاد اپ

گفتگو اى با موضوع آموزش و پرورش دَر عصر حاضر كه به بررسى زيرساخت هاى نرم افزارى و سخت افزارى با رويكرد صادرات خدمات آموزشى به ساير كشور ها پرداخت با حضور محمد آكوچكيان مدير مجموعه استاداپ و آكادمى مجازى ايرانيان و مهدى قربانى مدير مسئول پايگاه خبرى اصفهان ارتباطات اين گفتگو جذاب و پر چالش را از دست ندين به نظر شما آموزش و پرورش دَر آينده چطور خواهد شد؟؟

Write comment (0 نظرات)
مصاحبه با ایلیا وطن دوست از اصفهان رتبه اول آبان 99 مسابقه دانشمند شو

مصاحبه با ایلیا وطن دوست از اصفهان رتبه اول آبان 99 مسابقه دانشمند شو

برنده ماه آبان 99 مسابقه ملی دانشمند شو معرفی شد. ایلیا وطن دوست از اصفهان این موفقیت را به دست آورد. ایلیا تعداد زیادی آزمایش به زبانهای فارسی و انگلیسی برای استاد اپ ارسال کرده است. کیانا کامیاب در این مصاحبه تصویری از ایلیا و مادرش درباره برنامه های علمی اش و روشهایی که او را به موفقیت رسانده می پرسد. پاسخهای ایلیا میتواند برای دانش آموزان و خانواده های محترمشان مفید باشد. لطفا این ویدیو را مشاهده فرمایید.

Write comment (0 نظرات)
آزمایشهای پایه های مختلف به مدرسه اضافه شد

آزمایشهای پایه های مختلف به مدرسه اضافه شد

ما در استاد اپ هر کاری می کنیم که آموزش با تاثیر بیشتری اتفاق بیافتد. وقتی پای دانش آموزان در میان باشد این حساسیت بیشتر هم می شود. 

برای تکمیل فرایند آموزشی پایه های مختلف مدرسه، ما از ابتدای دی ماه تولید آزمایشهای درسی مدرسه را آغاز کردیم. ضبط این برنامه ها در مرکز تحقیقات دانش آموزش فضیلی اصفهان و با همکاری موسسه ایرسا در حال انجام می باشد.

برای استفاده از این آموزشها، استاد اپ را به رایگان نصب کنید

Write comment (0 نظرات)
ما یک محتوای استاد اپ را چگونه می سازیم

ما یک محتوای استاد اپ را چگونه می سازیم

ویدیوی پایان مطلب را حتما ببینید. یک ارتش آدم با تخصصهای مختلف کار می کنند تا یک محتوا در مدرسه مجازی استاد اپ به دست بچه ها برسد. در این ویدیو، بخش کوچکی از این تلاش صمیمانه را ببینید.
ما بر عهدی که بستیم هستیم. هر هفته با سرمایه گذاری چند ده میلیون تومانی کاری می کنیم که در حد توانمان هیچ دانش آموزی از یادگیری باکیفیت جا نماند.
راه سختی است. کم و کسریهایی هم داریم. اما همه باهم به پیش می رویم. کرونا برای چندین هفته ما را زمین گیر کرد، اما متوقف نشدیم.
شاخه آموزش عالی آکادمی در کنار سرمایه گذاریهای دیگر، شدیدا با منابع مالی، تجهیزات و نیروی پشتیبانی از این برنامه حمایت می کند.
مسابقه دانشمند شو، قصد دارد در برابر موج گسترده تمسخر فعالیتهای علمی دانش آموزان ایستادگی کند.

Write comment (0 نظرات)

شاید به این موارد هم علاقه مند باشید

استاد اپ در الکامپ 2019

تیر 25, 1398 3022
استاد اپ در اولین سالگرد معرفی رسمی، در نمایشگاه الکامپ 2019 حضور خواهد داشت. ما در سالن…

همکاری استاد اپ با مبین نت

خرداد 06, 1398 2538
شرکت ارتباطات مبین نت از جمله بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت LTE در کشور است.…
ورود اساتید به پنل آموزش های الکترونیکی
تولید آموزش و کسب درآمد در اُستاد اَپ
آموزشی که نیاز دارید را پیدا نکردید؟

استاد اپ، استاد اول

  • آدرس دفتر مرکزی: اصفهان - چهارباغ بالا – نرسیده به چهار راه نظر – طبقه فوقانی بانک تجارت – طبقه دوم
  • هم اکنون با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۰۹۴۸۵۳۱
  • ایمیل: info@ostaadapp.com
کلیه حقوق این سایت متعلق است به آکادمی مجازی ایرانیان - تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است - مجری فنی فناوری اطلاعات باربد