رشد ناب (یادگیری سنجه های رشد استارتاپ)

  • تعداد دانشجویان: 11
  • استاد: آقای مترجم
  • منتشر شده: 1970-01-01 00:00:00
  • سطح دوره: مقدماتی
  • مدت:
گواهی نامه :

هیچ گواهی برای این دوره تخصیص داده نشده

برای اعضا رایگان است

جدول محتوی دوره

مشاهده شده
سطح دوره
رشد ناب_مقدمه
رشد ناب_فصل اول
رشد ناب_فصل دوم
رشد ناب_فصل سوم
رشد ناب_فصل چهارم
رشد ناب_فصل پنجم
رشد ناب_فصل ششم
رشد ناب_فصل هفتم
رشد ناب_فصل هشتم
رشد ناب_فصل نهم
رشد ناب_فصل دهم
رشد ناب_فصل یازدهم

معرفی دوره

کتاب رشد ناب نوشته اش موریا، خالق بوم ناب، است و مکمل کتاب اجرای ناب از همین نویسنده به حساب می آید. این کتاب نیز مبتنی بر اصول استارتاپ ناب (Lean Startup) است و به خواننده خود آموزش می دهد که چگونه بدون هدر دادن زمان و پول، کسب و کار خود را رشد و گسترش دهد.

رمز موفقیت استارتاپ ها ایجاد کشش است یعنی استارتاپ ها باید بتوانند به مشتری های خود ارزش برسانند و آن ارزش را به پول تبدیل کنند تا رشد پیدا کنند. کشش مهم ترین چیزی است که مورد توجه سرمایه گذاران قرار می گیرد. در این کتاب، با مفهوم کشش و نحوه ایجاد آن آشنا خواهید شد.

استاد

آقای مترجم

وب‌سایت آقای مترجم طی سال‌های فعالیت خود، از سال 1393، توانسته‌است، مجموعه‌ای از مترجم‌های حرفه‌ای را از سرتاسر ایران گرد هم بیاورد و آموزش‌هایی در اختیار آن‌ها قرار دهد، به گونه‌ای که موجب ارتقای کیفیت ترجمه متون توسط آن‌ها شود. به واسطه این مترجم‌های حرفه‌ای و آموزش دیده، آقای مترجم توانسته بهترین کیفیت ترجمه را به مشتریان خود ارایه دهد. با توجه به آن که ترجمه موارد استفاده بسیاری دارد، برای رفاه حال مشتریان و با در نظر گرفتن نیاز این افرد، آقای مترجم سه طرح و در برخی موارد چهار طرح به مشتریان خود ارایه می‌دهد. این طرح‌ها از نظر کیفیت و هزینه با یکدیگر تفاوت دارند و در زمان‌های خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. قطعا نیاز یک دانشجو به ترجمه با نیاز یه کسب‌و‌کار به ترجمه متفاوت است و ارزش متفاوتی هم دارد. آقای مترجم نیاز‌های شما رو در نظر گرفته و متناسب با آن خدمات‌رسانی می‌کند. امروز همه کسب‌و‌کار‌ها به تولید محتوای اختصاصی نیاز دارند؛ چرا که زمانه بازاریابی محتوا است. آن‌ها محتوای اختصاصی خود را در سایت و شبکه‌های اجتماعی خود نشر می‌دهند و در راستای تبلیغات خود از آن‌ها بهره می‌برند. به علاوه نشر محتوای اختصاصی و ویژه در سایت، موجب ارتقای جایگاه سایت از دید موتور‌های جست‌و‌جو (SEO) می‌شود. آقای مترجم مفتخر است خدمات ترجمه و تولید محتوای اختصاصی به گروه‌های مختلف مخاطبان خود ارایه دهد.

دوره های استاد

نام دوره سطح تاریخ انتشار
سرنوشت خرید 1970-01-01 00:00:00
رشد ناب (یادگیری سنجه های رشد استارتاپ) 1970-01-01 00:00:00
وضعیت آزمون
مشاهده شده
مدت
سطح دوره
رشد ناب_مقدمه
رشد ناب_فصل اول
رشد ناب_فصل دوم
رشد ناب_فصل سوم
رشد ناب_فصل چهارم
رشد ناب_فصل پنجم
رشد ناب_فصل ششم
رشد ناب_فصل هفتم
رشد ناب_فصل هشتم
رشد ناب_فصل نهم
رشد ناب_فصل دهم
رشد ناب_فصل یازدهم
برای اعضا رایگان است