خبر رویداد: در 1400 چگونه بفروشیم؟ با مهدی میررفیع

خبر رویداد: در 1400 چگونه بفروشیم؟ با مهدی میررفیع

سال 1400 با پیش پرده های سیاسی، پزشکی و اقتصادی که در 1399 دیده، یک راز سر به مهر است. برای کسب و کارهایی که در این چند سال به سختی دوام آورده اند، یک راه بیشتر نمانده. یادگیری راه درست برای فروختن! استاد میررفیع پاسخی برای این مشکل دارد.

سال 1400 با پیش پرده های سیاسی، پزشکی و اقتصادی که در 1399 دیده، یک راز سر به مهر است. برای کسب و کارهایی که در این چند سال به سختی دوام آورده اند، یک راه بیشتر نمانده. یادگیری راه درست برای فروختن!

مهدی میر رفیع مدیر فروش سابق شرکت LG ابران، یک مدرس کاربلد در این حوزه به شمار می رود. شنبه 18 بهمن در رویدادی 3 ساعته در محل سیتی سنتر اصفهان، او به پرسشهای اصلی برای صدها فعال اقتصادی در این حوزه پاسخ داد. این رویداد که با مشارکت آکادمی مجازی ایرانیان برگزار شد علاوه بر اجرای حضوری به صورت آنلاین برای دانشجویان آکادمی پخش شد.

در سال 1400 ترکیبی موثر از رویدادهای حضوری و آنلاین برای انتقال دانشهای مدیرت و کسب و کار برای آکادمی مجازی ایرانیان در نظر گرفته شده است.

Write comment (0 نظرات)
برنامه آزمایشی  رصد آنلاین استاد اپ

برنامه آزمایشی رصد آنلاین استاد اپ

آموزش مجازی فقط محتوای درسی یا کلاس آنلاین نیست. آموزش مجازی در دنیای مدرن یک اکوسیستم جامع برای انتقال دانش به فراگیر و درگیر کردن او با کاربردهای آن دانش است.
زمانی که استاد اپ شروع به کار کرد تلاش کردیم تا اجزاء مختلف چنین اکوسیستمی را برای آن در نظر بگیریم. به مرور قطعات این پازل در حال تکمیل هستند. یکی از بخش های اصلی اتصال فراگیران به منابع بی منتهای دانش در دنیای خلقت است.
ساعاتی پیش با همکاری رصدخانه ایرسا اولین برنامه رصد آنلاین را به بهانه همنشینی زحل و مشتری با موفقیت به پایان رساندیم. یعنی شما هر جا که هستید آسمان را از چشم رصدخانه های استاد رصد می کنید.
هیچ آموزش مجازی به مفهوم سنتی نمیتواند زحل و مشتری و ماه را به زیبایی یک ساعت رصد آنلاین به فراگیران معرفی کند.

مشاهده ویدیوی رصد آنلاین مقارنه زحل و مشتری و رصد ماه

Write comment (0 نظرات)
هفته فضا با استاد اپ

هفته فضا با استاد اپ

هفته جهانی فضا به زودی آغاز می شود. از سیزدهم مهر گروه صدای کیهان با همکاری استاد اپ پادکست علمی- نمایشی اتاق کنترل را تولید و منتشر خواهد نمود.
آنچه می‌شنوید، داستان سفری است که به شما علم فضا و فضانوردی می‌آموزد و شما را از مشکلات و خطرات این حرفه آگاه می‌کند.
با ما همراه باشید که در پایان این سفر پس از آموختن دانش اخترفیزیک و فناوری فضایی، شما در نهایت با چالشی عجیب روبه رو می‌شوید و تصمیمی سخت در انتظار شماست…! آیا حاضرید از وابستگی ها، عادت ها و عزیزانتان، دست بکشید تا طعم جدیدی از رهایی را بچشید؟در دنیایی متفاوت

برای شنیدن رایگان برنامه استاد اپ را نصب کنید

Write comment (0 نظرات)
دانشمند شو، ویدیوی آزمایشهای درسیت را بفرست و جایزه بگیر

دانشمند شو، ویدیوی آزمایشهای درسیت را بفرست و جایزه بگیر

همینجور که داریم فیلم و صوت خرابکاریهای کلاس آنلاین مدارس را با هم به اشتراک میذاریم و به جای تشویق به دنبال تمسخر استعدادهای بچه هامون هستیم؛ در جریان باشیم که فضانوردها چند روز پیش با یه موشک جدید قبل از اینکه مسافرها از اصفهان برسن تهران، از زمین رسیدن به ایستگاه فضایی.

اين روزها ما فيلم هاى زيادى از آزمايش هاى درسی دانش آموزها می بینیم كه اكثرشون براى تمسخر بچه هامون دست به دست می شن. متاسفانه آزمايش هاى خوب و موفق بچه ها هيچوقت ديده نشده و ما یه جورایی داریم استعدادها را می کشیم.

اما این اتفاق تا به کی قرار هست پیش بره؟ بيايد از خودمون شروع كنيم؛ همين حالا!

به جای خندیدن و سرگرم شدن، به دنبال دیده شدن استعدادها و استفاده درست از فناوري باشيم.

ما توی استاد اپ قراره یه مسابقه علمی به نام "دانشمند شو" بين آزمايش هاى درسی بچه ها، برگزار كنيم . اينجوریه كه:

  • شما فيلم آزمايش ها و پروژه های درسی فرزندتون را از هر درسی که هست و براي معلمشون ارسال کردین، براي ما هم می فرستین.
  • ما به هر فیلمی که هر نفر میفرسته یه امتیاز از 1 تا 10 می دیم.
  • یک جدول داریم که دانش آموزها با مجموع امتیازهاشون اونجا ثبت می شن و هر هفته پایین همین صفحه و در اینستاگرام منتشر میشه.
  • ما هرماه به 3 نفر اول جدول همون ماه این جوایز را تقدیم می کنیم:

یه جـايـزه نقدی ۲۰۰ هزار تومنی

ابزار علمی

اشتراک رایگان استاد اپ و .... 

  • اما هنوز تموم نشده. توی اردیبهشت به کسی که در مجموع امتیاز سال تحصیلی، رتبه اول را به دست آورده باشه، این جوایز تقدیم میشه:

یه جـايـزه نقدی 2 میلیون تومنی

تندیس ویژه دانشمند شو

اشتراک یک ساله استاد اپ و .... 

پس تا می تونید در فعالیتهای علمی مدرسه شرکت کنید و فیلم اون را برای ما ارسال کنید.

 

 برای اطلاع از نحوه شرکت در مسابقه فیلمهای خودتون را به شماره 09120948531 واتساپ کنید

 

 

Write comment (0 نظرات)
وبینار نبرد یقه سفیدها برای ساختن نرمال جدید

وبینار نبرد یقه سفیدها برای ساختن نرمال جدید

آیا تمام دانش آموختگان MBA فرصت تمرین و تجربه آموخته هایشان را در محیط واقعی کاروکسب دارند؟ گذشته از دانش و مهارت مدیریتی، خلاقیت و جسارت را کجا باید تمرین کنند تا در دوران گذر از نرمال منسوخ قدیمی و ورود به نرمال جدید، آینده ای متفاوت را بسازند؟

مانند خلبانانی که پیش از در دست گرفتن سکان هواپیمای واقعی، پرواز را با سیمولاتور تمرین می کنند، یک محیط آزمایشگاهی یا یک بازی می تواند چالش تیم سازی، مشاوره، تحلیل شرایط و ریسک ها و تصمیم گیری را برای مدیران و دانش آموختگان دوره های MBA شبیه سازی کند.

در این وبینار من به عنوان یک دانش آموخته MBA، در شرایطی که از یک سو همه ما در رعایت فاصله گذاری اجتماعی و به حداقل رساندن تجمعات مسئولیم، و از سوی دیگر نیاز به آموزش و تمرین دانش مدیریت به شکل قابل توجهی افزایش یافته، بازی “نبرد یقه سفیدها” را که به عنوان راه حلی برای حل این مشکل طراحی کرده ام، معرفی می نمایم. این بازی می تواند هم به صورت آنلاین و هم به صورت Board Game انجام شود. مخاطبان این بازی دانش آموختگان MBA و مدیران سازمان ها هستند.

ویدئو این وبینار بصورت رایگان در استاد اپ قابل مشاهده می باشد، برای مشاهده وبینار و دریافت اپلیکیشن به سایت www.ostaadapp.com مراجعه کنید.

Write comment (0 نظرات)

شاید به این موارد هم علاقه مند باشید

استاد اپ در الکامپ 2019

تیر 25, 1398 3075
استاد اپ در اولین سالگرد معرفی رسمی، در نمایشگاه الکامپ 2019 حضور خواهد داشت. ما در سالن…

همکاری استاد اپ با مبین نت

خرداد 06, 1398 2579
شرکت ارتباطات مبین نت از جمله بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت LTE در کشور است.…
ورود اساتید به پنل آموزش های الکترونیکی
تولید آموزش و کسب درآمد در اُستاد اَپ
آموزشی که نیاز دارید را پیدا نکردید؟

استاد اپ، استاد اول

  • آدرس دفتر مرکزی: اصفهان - چهارباغ بالا – نرسیده به چهار راه نظر – طبقه فوقانی بانک تجارت – طبقه دوم
  • هم اکنون با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۰۹۴۸۵۳۱
  • ایمیل: info@ostaadapp.com
کلیه حقوق این سایت متعلق است به آکادمی مجازی ایرانیان - تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است - مجری فنی فناوری اطلاعات باربد