پادکست هفت راز بزرگ فروش – گرنت کاردون

719 بازدید

پادکست هفت راز بزرگ فروش - گرنت کاردون

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۵۸ دقیقه, ۵۵ ثانیه 

معرفی دوره

تصمیم بگیرید که عالی باشید

«گرنت کاردون» متخصص فروش و بازاریابی است و نویسنده چهار کتاب پرفروش نیویورک تایمز می‌باشد. ۱۰X” ” ،  “بفروش یا فروخته شو”، “اگر اول نیستی آخری” و خاص بودن یا معمولی ماندن”  کتاب های او در زمینه فروش و موفقیت می‌باشند.

شما باید تمایل داشته باشید که کار‌های سخت را  انجام دهید. شما باید بخواهید که راحتی را فدای آزادی و چیزی که از زندگی میخواهید؛ کنید. در این برنامه گرنت به شما ۷ ترفند و کارهای خیلی بیشتری را یاد می‌دهد تا شما به آنچه که در زندگی میخواهید، دست پیدا کنید.

شما باید یاد بگیرید چطور بفروشید. اگر یاد بگیرید چطور بفروشید، می‌توانید همه جا برید و می‌تونید هر کاری می‌خواهید انجام دهید.نکته جالب درباره فروش این است که شما باید در ان تفریح داشته باشید.

باید تصمیم بگیرید که عالی باشید، اگر قرار است در کار فروش بهترین باشید؛ باید از خودت شروع کنید و به خودتون رسیدگی کنید.

۷ راز فروش

  • در کار فروش باید طرد شدن رو بفهمید.
  • جادوی مقاومت خریدار: هرچه بیشتر خریدار در اجام دادن و یا ندادن کاری مقاومت کند، بیشتر احتمال داره که برعکس آن عمل کند.
  • همیشه با مشتری موافقت کنید. هیچ وقت از کلمه های “نه” “نمیشه” “هرگز” “نمی توانم” “انجام نمیدهم” استفاده نکنید.
  • محصول را خوب به مشتری معرفی کنید. ۷۲ درصد از تمام فروشنده ها هیچ وقت یک تراکت معرفی محصوا به مشتری نمی‌دهند.
  • همیشه به مشتری حق انتخاب بدهید.
  • مشاوره با شخص ثالث. با یک یا چند مشاور در ارتباط با جنبه های مختلف، مشتری در تماس باشید. قبل فروش،در زمان فروش، در اخر کار و موقع  پیگیری مشورت کنید.
  • فروش را خاطره انگیزش کنید و به یک روش تبدیل کنید.

مشکل شما فروش نیست؛ باید بازی را یاد بگیرید.

گوینده: بسام قیدی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=7051
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد پادکست هفت راز بزرگ فروش – گرنت کاردون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.