کتاب صوتی خانواده موفق

308 بازدید

کتاب صوتی خانواده موفق

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت: ۲۰ دقیقه, ۱۵ ثانیه 

معرفی دوره

دست­یابی به شکوه و جلال خانوادگی بعد از موفقیت فردی

شما تأثیرات شگرفی بر خانواده به­ویژه پسران و دختران خود دارید. با عشق و توجهی که نثار همسرتان می‌کنید، چگونگی عشق­ورزیدن را به فرزندانتان تعلیم می‌دهید. چشمان کوچک آنها نظاره‌گر شماست، و دقیقاً از عملکرد شما الگوبرداری می‌کنند. رفتارهای شما به طور کامل در ذهن فرزندانتان نقش می‌بندد و نه تنها به عنوان یک کودک بلکه به عنوان یک فرد بزرگسال نیز از اعمال شما تقلید می‌کنند؛ حتی بدون اینکه در مورد خوب یا بد بودن رفتارهای شما بیاندیشند.

عشق ­ورزی به همسر و نحوه­ ی ابراز آن به نوعی راهنمای ناخودآگاه برای فرزندانتان است. همیشه به دنبال راه­ هایی باشید تا همسرتان را خوشحال کنید. قرارهای ملاقات خود را با او لغو نکنید. زمانی را به او اختصاص دهید و کاملاً به حرف­هایش گوش کنید، و سعی نکنید که سریعاً به جواب برسید. فقط گوش کنید. قبل از هر چیز، او را درک کنید که همین مسئله برای او بسیار ارزشمند است. زمانی را به تک ­تک فرزندانتان اختصاص دهید و اجازه دهید توجه و علاقه ­ی شما را احساس کنند و به­ دفعات این کار را تکرار کنید.

به تحکیم روابط میان خود و همسرتان و نیز روابطی که با فرزندانتان دارید بپردازید. سعی کنید کارهایی انجام دهید که نشان دهنده­ی عشق و علاقه­ ی شما به شریک زندگی‌تان باشد.

گوینده: ندا پوریان

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=6393
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی خانواده موفق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.