کتاب صوتی چهار شیوه کسب درآمد

430 بازدید

کتاب صوتی چهار شیوه کسب درآمد

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۳۸ دقیقه, ۵۴ ثانیه 

معرفی دوره

چگونه پول به­ دست می­ آید و چطور مبالغ بالایی از آن به دستمان می­ رسد

اگر شما ماهیت یا اصل موجود در پس ِ شیوه­ی پول درآوردن را درک کنید، می­توانید این اصل را به کار ببرید تا در حین استفاده از شیوه مورد نظرتان، کسب در آمدتان را تسریع کنید. مهارت­ها و استعدادهایی را در خود پرورش دهید که دیگران فاقد آن هستند. بهترین خصوصیت بشر، خلاّق بودن است. فکر می­کنم دلیل پولدار شدن آدم­ها، توانایی آنها برای انجام کارهایی است که دیگران توانایی انجامش را ندارند.

چهار شیوه کسب و کار:

۱. کار

۲. سرمایه گذاری

۳تجارت

۴. مالکیت معنوی

یک آدم مبتکر، کارهایی که در نظر دیگران بی­ارزش است، مد نظر قرار می­دهد و آن را به صورتی تغییر می­دهد که ارزشش بالا برود و از طریق همان کار، پول به دست می­آورد. شما هم می­توانید!                               

 گوینده: فرزانه فائزی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=7192
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی چهار شیوه کسب درآمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.