کتاب صوتی مدیریت تغییر شرکت ها

1000 بازدید

کتاب صوتی مدیریت تغییر شرکت ها

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۲۲ دقیقه, ۵۳ ثانیه 

معرفی دوره

مدیریت تغییرات در حین ادغام و تغییر مالکیت شرکت ها

پیشگیری از اتفاقات منفی در حین رخ­دادنِ اتفاقات مثبت

ادغام شرکت­ها زندگی عادی بسیاری از کارکنان را دگرگون می­کند. ممکن است برکنار شوند، انتقال بیابند، یا در شرکت خود تغییر سِمَت پیدا کنند. ممکن است برای عده­ای هم سودهایی به همراه داشته باشد. ممکن است آن­ها پیشرفت کنند، ترفیع بگیرند یا عهده­دار مسئولیت جدیدی  شوند.

هنگامی که سازمانی با سازمان دیگر ادغام شده و یا مالکیت آن تغییر می­ یابد، هر دو سازمان، هم می­ توانند یکپارچه شوند و هم می­ توانند جدا باقی بمانند. البته هنگامی که تصمیم به یکپارچگی دو سازمان گرفته می­شود، بیشترین تأثیر بر کارکنان گذاشته می­شود. یکپارچگی سازمان­ها سبب ایجاد مسائل بسیاری می­شود که باید به حل آن­ها پرداخت.

تا جایی که می­توانید افراد بسیاری را در طرح تغییرات و ساختاربندی سازمان نو شرکت دهید. انجام این کار سبب جذب حمایت و درک روند ادغام خواهد شد.

اگر می­خواهید ادغام یا تغییر مالکیت شرکت شما موفقیت­آمیز باشد، بسیار حیاتی است که روی جنبه­ی انسانی تمرکز کنید. به نیاز افرادی که قرار است تغییرات را به­اجرا درآورند، بسیار توجه نمایید. با توجه­کردن به تک­تکِ افراد و اعلانِ­ نقش آنها در سازمان نو، ترس را بیرون برانید. اگر قرار است سِمَت بعضی از کارکنان حذف شود، بسیار سریع و با احترام موضوع را به آنها اعلام کنید. افراد باقی­مانده­ی سازمان، از روی رفتار تیم رهبری با کارکنانی که در حال ترک سازمان هستند، درباره­ی آن تیم قضاوت می­کنند.

به یاد داشته باشید که اگر بهترین افراد سازمان احساس امنیت نکنند، زودتر از همه سازمان را ترک خواهند کرد.

 نویسنده: مارک ویکتور هانسن ، جیمز اسکین

گوینده: امین ضیایی

 

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=6791
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی مدیریت تغییر شرکت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.