کتاب صوتی سخاوت

298 بازدید

کتاب صوتی سخاوت

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۲۷ دقیقه, ۱۳ ثانیه 

معرفی دوره

از هر دست بدهید از همان دست دریافت خواهید کرد

بسیاری از افرادِ بخشنده به سببِ سخاوتشان، از زندگیِ کاملاً موفقی برخوردارند. سخاوت در هر مرحله از زندگی، مؤثر واقع می‌شود.

تجربیات نشان داده است که شادترین افراد کسانی­اند که مداوم می‌بخشند؛ آن­ها هر جایی که باشند و به هر نحو ممکن می‌بخشند و به دنبال آن مکرر از پاداش و نعمتِ آشکار و نهان برخوردار می‌شوند و هر چه بیشتر می­بخشند بیشتر دوست دارند به کارشان ادامه دهند. بهترین حالت زندگی، بخشش و سخاوت است.

از هر دست بدهید از همان دست می‌گیرید. وقتی بخشش نداشته باشید، بخشش هم نمی‌بینید. اما سخاوتمندانی که سرگرم بخشش‌اند افرادی بسیار دست­و­دلباز، مترقی و علاقه‌مند به همکاری‌اند. تجربه به آن­ها فهمانده که هرچه بیشتر ببخشند، بیشتر هم نصیبشان می‌شود. وقتی صدای کمک‏خواهی کسی را می‌شنوند، به یاری‌اش می‌شتابند و باقی سخاوتمندان را برای کمک رسانی فرا می‌خوانند.

طبیعت از خلاء بیزار است. از هر دست بدهید از همان دست دریافت خواهید کرد. هیچ خلاءیی باقی نمی‌ماند. وقتی شما ببخشی، چند برابرش به دستت می‌رسد.

 گوینده: مهیار ستاری

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=6729
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی سخاوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.