کتاب صوتی تشکیل تیم

902 بازدید

کتاب صوتی تشکیل تیم

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت: ۱۲ دقیقه, ۱۳ ثانیه 

معرفی دوره

هفت نکته برای اینکه همواره از یک گروه موفق برخوردار باشید

کمابیش هر کار مهم و باارزشی یا ماندگاری که در زندگی­مان انجام می­ دهیم در واقع از طریق گروه به نتیجه می­رسد. در حقیقت هیچ هدفی نیست که با کمک گروه و اصول مربوط به برنامه ­ریزی، به دست نیاید.

بر وسوسه­ تان غلبه کنید و از ورود به گفتگویی که موجب تحقیر دیگران و تضعیف روحیه اعضای تیم می­ شود بپرهیزید. به تیم خود، سرزندگی و شادابی ببخشید و قلبتان را آکنده از تحسین، تمجید و قدردانی از دیگران کنید و انتقادپذیر باشید.

کار کردن در گروه مستلزم اینست که در برابر دیگر اعضای گروه، واکنش نشان دهیم. اغلب اوقات، افراد نمی‌توانند بیطرف باشند یا اینکه از عواقب کارهای شان بی­ خبرند در نتیجه باید در برابرشان مثل یک آینه باشیم تا از اعمالشان آگاه شوند و از این طریق بهبود یابند.

 گوینده: نسترن نجاران

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=7021
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی تشکیل تیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.