شجاعت برای آموزش دختران ِافغانستان

747 بازدید

شجاعت برای آموزش دختران ِافغانستان

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۸ دقیقه, ۵۹ ثانیه 

معرفی دوره

کشوری که درآن دختران باید دزدکی به مدرسه بروند، اگرمعلوم شود که به مدرسه میروند با عواقب مرگباری ‌مواجه خواهند شد را تصور کنید. این درزمانی بود که افغانستان تحت سلطه طالبان بود، و آثار این گونه خطرات هنوز باقی می ماند. امروز شبنم بسیج راسخ، زن جوان ۲۲ساله‌ یک مدرسه شبانه روزی دخترانه را در افغانستان را اداره میکند. او تصمیم شجاعانه خانواده ها‌یی را که دختران‌شان را باوردارند را جشن میگیرد- و داستان یک پدر شجاع که در برابر تهدیدات محلی ایستاده است را بیان میکند.
گوینده:فائزه آذرپیرا

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13581
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد شجاعت برای آموزش دختران ِافغانستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.