دوره MBA فشرده مدیریت نوآوری ویژه استارتاپها

779 بازدید

دوره MBA فشرده مدیریت نوآوری ویژه استارتاپها

استاد: آکادمی مجازی ایرانیان

سطح دوره: مقدماتی

مدت:  ۴ ساعت, ۱۶ دقیقه, ۳۹ ثانیه 

معرفی دوره

دوره مجازی فشرده “MBA در یک ماه” توسط آکادمی مجازی ایرانیان و مرکز EBS سوئد با چکیده ای کاربردی از دوره پیشرفته “مدیریت عالی کسب و کار-MBA” طراحی شده است. این دوره به مدیران پرمشغله و کارآفرینان کمک می کند تا خیلی سریع راه حل برخی از مسایل اساسی کسب و کارشان را کشف کنند و دروازه ورود به موفقیتهای بیشتر را باز کنند. این دوره هر بار به روز می شود و سالهاست با استقبال گسترده علاقه مندان همراه است.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
– مدیران تولید و طراحان محصول
– کارآفرینان و علاقه مندان به راه اندازی یک کسب و کار جدید

چه درسهائی در دوره “MBA فشرده در یک ماه” فراخواهم گرفت؟

شما در این گرایش محتوای چند رسانه ای را در دروس زیر دریافت می کنید:

این گرایش به استارتاپها، مدیران تولید و طراحان محصول و مدیران تحقیق و توسعه پیشنهاد می شود. رهبری نوآوری برای خلق یک محصول عالی در کلاس جهانی، رهبری سازمان برای پیش بردن تغییر، بازاریابی تخصصی و مدیریت استراتژی بخشهای مختلف این دوره را تشکیل می دهند. این دوره که در بزرگترین شرکتهای تولیدی کشور از خودروسازی تا فناوری اطلاعات برگزار شده است، برپا کردن مدل متفاوتی از خلق محصولات عالی با کلاس جهانی را در دستور کار خود قرار داده است. اگر قصد دارید در رقابت با سایر تولید کنندگان کالا و خدمات، چیزی بسازید که خودش به فروش خودش کمک کند و کپی برداری از آن برای دیگران سخت باشد حتما در این گرایش ثبت نام کنید.

با گذراندن این دوره میتوانید برای گواهینامه قابل استعلام بین المللی eLearnEver Business School سوئد و گواهینامه فنی و حرفه ای آکادمی مجازی ایرانیان درخواست بدهید.

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

آکادمی مجازی ایرانیان، به عنوان بخشی از برنامه جهانی گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه، با همیشگی نمودن آموزش از طریق انواع ابزارهای الکترونیکی، بهبود شرایط کار و زندگی مردم را هدف قرار داده است. آموزش الکترونیکی محدود به اینترنت نمی شود و گستره وسیعی از ابزارها را در بر می گیرد. همیشگی نمودن آموزش به مفهوم حذف بسیاری از محدودیتهای زمانی و مکانی است که تنها از آموزش الکترونیکی انتظار می رود. در سال ۸۸ این مدل کسب و کار آکادمی اینترنتی را از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنده عنوان کار آفرین برگزیده ملی نمود.
در سال ۱۳۹۰ با حمایت وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای، مجوز اولین مرکز آموزش مجازی فنی و حرفه ای ایران با عنوان مرکز آموزش مجازی ایرانیان به آکادمی اعطا گردید.
آکادمی ایرانیان اکنون تنها برند ایرانی فعال آموزش مجازی ایران در کشورهای مختلف می باشد و پروژه های مشترکی را در کشورهای مختلف پیاده سازی و اجرا نموده است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=4358
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد دوره MBA فشرده مدیریت نوآوری ویژه استارتاپها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.