دست از تماشاچی بودن در زندگی خودت بردار.

603 بازدید

دست از تماشاچی بودن در زندگی خودت بردار.

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۱۴ دقیقه, ۴۹ ثانیه 

معرفی دوره

توانایی کشتی‌رانی کردن، یک هدیه‌ی خارق‌العاده است، و هیچ چیز دیگری مثل آن در دنیا وجود ندارد، هیچ حس رضایتی بالاتر از این نیست که بندری را ترک کنی و بدانی که من می‌توانم گروهم را و قایقم را به سلامت از بندری به بندر دیگری ببرم. شاید هزاران کیلومتر دورتر. 

در دریا بودن، برای من، آزادی تمام است. و نهایت فرصت است، که خودت باشی. چراکه نمی‌توانی چیز دیگری باشی. عاری از هر چیزی جلوی هم‌دسته‌های خودت روی قایق. یک فضای کوچک. «مِیدن» ۱۷ متر طول دارد. ۱۲ خانم در یک قایق ۱۷ متری. منظورم این است که شما به معنای واقعی درمقابل هم هستید. پس باید که خودت باشی. 

گوینده: سارا صالحیان فرد

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13069
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد دست از تماشاچی بودن در زندگی خودت بردار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.