برخورد مرگبار شهاب سنگها (asteroids dealy impact)

359 بازدید

برخورد مرگبار شهاب سنگها (asteroids dealy impact)

استاد:آکادمی مجازی ایرانیان

سطح دوره: مقدماتی

مدت:

معرفی دوره

 مستند برخورد شهاب سنگهای مرگبار سیارات و ستاره های دنباله دار هر ساله میلیونها گلوله آتشین از بالای سر ما به سرعت عبور کرده و خطی سرخ رنگ بر آسمان بر جای می گذارند . هزاران شهاب سنگ سیاره ما را تهدید می کنند . حدود ۶۵ میلوین سال قبل نسل دایناسورها منقرض گردید . برخی بر این باورند که این اتفاق توسط سقوط شهاب سنگ ها به وقوع پیوسته است .آیا ممکن است دوباره این اتفاق تکرار شود . دانشمندان بر این عقیده اند که سقوط یک شهاب سنگ به پهنای یک مایل منجر به فاجعه نابودی کره زمین خواهد گردید.Eugene Shoemaker زمین شناس بی نظیر و همسرش Carolyn با کشف بیش از ۳۰ ستاره دنباله دار و صدها سیاره نقشه ای جدید ایجاد کردند .حالا ما که می دانیم در خارج جو زمین چه می گذرد ، چگونه می توانیم از خودمان محافظت کنیم ؟

(این مجموعه فیلم به زبان اصلی می باشد.)

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

آکادمی مجازی ایرانیان، به عنوان بخشی از برنامه جهانی گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه، با همیشگی نمودن آموزش از طریق انواع ابزارهای الکترونیکی، بهبود شرایط کار و زندگی مردم را هدف قرار داده است. آموزش الکترونیکی محدود به اینترنت نمی شود و گستره وسیعی از ابزارها را در بر می گیرد. همیشگی نمودن آموزش به مفهوم حذف بسیاری از محدودیتهای زمانی و مکانی است که تنها از آموزش الکترونیکی انتظار می رود. در سال ۸۸ این مدل کسب و کار آکادمی اینترنتی را از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنده عنوان کار آفرین برگزیده ملی نمود.
در سال ۱۳۹۰ با حمایت وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای، مجوز اولین مرکز آموزش مجازی فنی و حرفه ای ایران با عنوان مرکز آموزش مجازی ایرانیان به آکادمی اعطا گردید.
آکادمی ایرانیان اکنون تنها برند ایرانی فعال آموزش مجازی ایران در کشورهای مختلف می باشد و پروژه های مشترکی را در کشورهای مختلف پیاده سازی و اجرا نموده است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=9894
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد برخورد مرگبار شهاب سنگها (asteroids dealy impact)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.