Image

دروس مدرسه و کنکور استاد اپ

شرایط ویژه ای بر آموزش و پروش کشور حاکم است. کرونا همزمان با فقدان یک مدیریت منسجم و کارگشا دانش آموزان را به گروگان گرفته است. کلاسهای آنلاین و آموزشهای واتساپی خوبند اما:
  • همه معلمین توان تولید محتوای خوب را ندارند
  • همه دانش آموزان به آموزش با کیفیت دسترسی ندارند
  • همه مدیران مراکز آموزشی توان فراهم نمودن امکانات لازم را ندارند
و چه بازار داغی است، فروش آموزش به دانش آموزان با آن قیمتهای عجیب و غریب. میلیونها تومان برای کلاسهای کنکور و صدها هزار تومان برای هر درس.
Image
شما میتوانید هزار و یک جور ویدیوی آموزش درسی در اینترنت پیدا کنید. اما آیا از کیفیت آنها اطمینان دارید؟ آیا همه دروس مرتب و منظم و یکجا در اختیار شما هستند؟ آیا کیفیت صدا و تصویر محتوا رضایت بخش است؟ آیا واقعا نسخه های کاملا رایگان آموزش رضایت بخش و کامل هستند؟
 همه از قیمتهای نجومی کلاسهای کنکور، فیلمهای آموزشی دروس و ... خبر دارید. حالا اگر با ماهیانه 29000 تومان به ویدیوی کامل همه دروس اصلی مقطع خود دسترسی داشته باشید، چه می کنید؟ بله ما این کار را کردیم. چرا؟ چون قرار نیست از کرونا و مشکلات موجود کشور شکست بخوریم. قرار نیست کسی از آموزش با کیفیت جا بماند.
با مشارکت تعدادی از معلمین و دبیران کارآزموده کشور، دروس اصلی مقاطع 12 گانه آموزش و پروش و همچنین کنکور، برای استاد اپ تولید شده و به مرور زمان با پیشرفت سال تحصیلی در اختیار شما قرار خواهند گرفت.
ضمنا برای بقیه اعضای خانواده و دانش آموزان هم صدا دوره و کتاب صوتی با همین اشتراک به صورت نامحدود در استاد اپ قرار دارد.
 

این برنامه شامل چه بخشهایی است؟

Image
ویدیوی آموزشی دروس اصلی کلاس اول تا دوازدهم
Image
آموزشهای ویدیویی ویژه کنکوریهای تجربی و ریاضی
Image
کلاسهای آنلاین رفع اشکال دروس و کنکور
Image
مشاوره، آزمون های آنلاین دروس و کنکورهای آزمایشی
استاد اپ را به رایگان نصب کنید. بخشهایی از محتوا به رایگان در اختیار شماست. با فعالسازی اشتراک بدون محدودیت به تمام محتوای درسی و 850 دوره و کتاب صوتی دیگر در زمینه کامپیوتر، رباتیک، موسیقی، نجوم و ... دسترسی خواهید داشت. این محتوا با کیفیت مناسب بدون هیچ هزینه اضافی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نمونه کلاس مجازی استاد اپ

مدرسه و کنکور

مشاهده همه دوره ها

پادکست تکنیک های یادگیری و تفکر خلاق - تونی بوزان

تکنیک‌های یادگیری و تفکرِ خلاق – تونی بوزان پرورش جنبه‌های مختلف هوش تونی بوزان محقق و نوسینده  پیشرو در زمینه‌ی مغز، یادگیری و مهارت‌های فکری می‌باشد .درحقیقت  بوزان مبدعِ «نقشه‌سازی ذهنی» در جهان می‌باشد و کتاب‌های او به زبان های مختلف ترجمه شده است و مشاورِ دولت‌های سنگاپور، مکزیک، چین، مالزی، انگلستان و اندونزی است. مدیریت دانش و ذهن در عصر جدید از همه چیز مهم‌تر است. مغزما از طریقِ تخیلات و پیوندها؛ اطلاعات و دانش را به خاطر می‌سپارد. تصور عمومی بر‌این است که توانایی مغز با افزایشِ سن افول پیدا می‌کند و این نزول ادامه پیدا می‌کند؛  حافظه‌ها رو به زوال هستند و خلاقیت‌ هم داره ته می‌کشد. درحالِ حاضر دولت‌ها به شدت نگران این قضیه‌ هستند که میانگینِ سن یه انسان داره افزایش پیدا می‌کند و از انطرف، میانگینِ خلاقیت و توانایی مغز کاهش پیدا می‌کند؛ ولی اگر به مغز به صورتِ طبیعی و با رفتارِ طبیعی و دوستانه آموزش داده شده باشد تو هر برهه‌ای از زندگی، هم حافظه و هم خلاقیت باید، درحالِ افزایش باشند. برای مواجهه با اضافه‌بارِ اطلاعاتی در عصر جدید، مغز مرحله‌ی بعدی را طراحی کرد، که بهش می‌گویند؛ عصرِ دانش. یعنی تلاش برای جمع‌آوری و دسته‌بندی کردن اطلاعات و داده‌ها. در حال حاضر بوسیله مدیریتِ دانش، به مردم آموزش داده می‌شود که با چشمِ دانش به همه چیز نگاه کنند و تبدیل شوند به کارگرانِ دانش. گوینده: مسعود تقی پور

ریاضی پایه دوم

در حال تکمیل

شیمی پایه یازدهم

در حال تکمیل

زبان انگلیسی پایه یازدهم

در حال تکمیل