Image

مدرسه استاد اپ از کلاس اول تا کنکور

چرا برای آموزش باکیفیت دروس باید صدها هزار تومان بپردازید!!! وقتی می توانید تمام جدیدترین ویدیوهای درسی کلاس اول تا کنکور را به صورت یک جا فقط با ماهیانه ۲۹۰۰۰ تومان داشته باشید؟ بله ما این کار را کردیم. چرا؟ چون قرار نیست از کرونا و مشکلات موجود کشور شکست بخوریم. قرار نیست کسی از آموزش با کیفیت جا بماند.

- چه يك درس چه همه دروس، ماهيانه ٢٩٠٠٠ تومان
- چه یک مقطع چه دوازده مقطع، ماهيانه ٢٩٠٠٠ تومان

با مشارکت اساتید برجسته کشور، دروس کلاس اول تا کنکور، ویژه استاد اپ تولید شده و به مرور زمان با پیشرفت سال تحصیلی در اختیار شما قرار خواهند گرفت.
ضمنا برای بقیه اعضای خانواده هم 850 دوره و کتاب صوتی دیگر با همین اشتراک به صورت نامحدود در استاد اپ قرار دارد.
Image
دسترسی 24 ساعته
Image
آموزش ویژه کنکور
Image
کلاس آنلاین رفع اشکال
Image
مشاوره و آزمون های آنلاین
شرایط ویژه ای بر آموزش و پروش کشور حاکم است. کرونا همزمان با فقدان یک مدیریت منسجم و کارگشا دانش آموزان را به گروگان گرفته است. کلاسهای آنلاین و آموزشهای واتساپی خوبند اما:
  • همه معلمین توان تولید محتوای خوب را ندارند
  • همه دانش آموزان به آموزش با کیفیت دسترسی ندارند
  • همه مدیران مراکز آموزشی توان فراهم نمودن امکانات لازم را ندارند
و چه بازار داغی است، فروش آموزش به دانش آموزان با آن قیمتهای عجیب و غریب. میلیونها تومان برای کلاسهای کنکور و صدها هزار تومان برای هر درس.

نمونه کلاس مجازی استاد اپ

مدرسه و کنکور

مشاهده همه دوره ها

علوم پایه هفتم با دکتر نسيم هاديان

جلسه جدید، درس علوم پایه هفتم اضافه شده

پادکست تکنیک های یادگیری و تفکر خلاق - تونی بوزان

تکنیک‌های یادگیری و تفکرِ خلاق – تونی بوزان پرورش جنبه‌های مختلف هوش تونی بوزان محقق و نوسینده  پیشرو در زمینه‌ی مغز، یادگیری و مهارت‌های فکری می‌باشد .درحقیقت  بوزان مبدعِ «نقشه‌سازی ذهنی» در جهان می‌باشد و کتاب‌های او به زبان های مختلف ترجمه شده است و مشاورِ دولت‌های سنگاپور، مکزیک، چین، مالزی، انگلستان و اندونزی است. مدیریت دانش و ذهن در عصر جدید از همه چیز مهم‌تر است. مغزما از طریقِ تخیلات و پیوندها؛ اطلاعات و دانش را به خاطر می‌سپارد. تصور عمومی بر‌این است که توانایی مغز با افزایشِ سن افول پیدا می‌کند و این نزول ادامه پیدا می‌کند؛  حافظه‌ها رو به زوال هستند و خلاقیت‌ هم داره ته می‌کشد. درحالِ حاضر دولت‌ها به شدت نگران این قضیه‌ هستند که میانگینِ سن یه انسان داره افزایش پیدا می‌کند و از انطرف، میانگینِ خلاقیت و توانایی مغز کاهش پیدا می‌کند؛ ولی اگر به مغز به صورتِ طبیعی و با رفتارِ طبیعی و دوستانه آموزش داده شده باشد تو هر برهه‌ای از زندگی، هم حافظه و هم خلاقیت باید، درحالِ افزایش باشند. برای مواجهه با اضافه‌بارِ اطلاعاتی در عصر جدید، مغز مرحله‌ی بعدی را طراحی کرد، که بهش می‌گویند؛ عصرِ دانش. یعنی تلاش برای جمع‌آوری و دسته‌بندی کردن اطلاعات و داده‌ها. در حال حاضر بوسیله مدیریتِ دانش، به مردم آموزش داده می‌شود که با چشمِ دانش به همه چیز نگاه کنند و تبدیل شوند به کارگرانِ دانش. گوینده: مسعود تقی پور

ریاضی پایه دوم با استاد اعظم زائری

جلسه جدید، درس ریاضی پایه دوم اضافه شده

علوم پایه دوم با استاد اسما خدادادی

جلسه جدید، درس علوم پایه دوم اضافه شده