۱۱ راه برای فرونشاندن خشم مشتری ناراضی

1025 بازدید

۱۱ راه برای فرونشاندن خشم مشتری ناراضی

استاد:آکادمی مجازی ایرانیان

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۱۹ دقیقه, ۲۸ ثانیه 

معرفی دوره

مواجه شدن و برخورد با یک مشتری عصبانی و ناراضی، کابوسی است که تمامی صاحبان کسب و کارها آن را تجربه می‌کنند. زمانی که اشتباه یا مشکلی در ارایه‌ی خدمات یا محصولی رخ دهد، مشتریان شکایت‌های خود را آغاز می‌کنند. سپس خشم آن‌ها اوج گرفته و تبدیل به فریاد می‌شود.
گوشی را که برمی‌دارم مشتری عصبانی امانم نمی‌دهد، شروع می‌کند به گله و شکایت کردن، اصلا فرصت حرف زدن به من نمی‌دهد…. پس از تجربه این مدت، به این نتیجه رسیده‌ایم که گاهی هرچقدر تلاش کنیم تا همه را راضی نگه داریم، باز هم نمی‌شود. بازهم عواملی دست به دست هم می‌دهند تا مشکلی پیش بیاید و یک مشتری از تو ناراحت و عصبانی شود و تبدیل به یک مشتری ناراضی بشود. ممکن است گاهی اوقات ناراضی شدن مشتری به دست تو اتفاق نیفتاده باشد، اما قطعا آرام شدنش و رفع مشکل باید به دست تو حل شود. اگر شما هم مثل ما مشتریان عصبانی گاه و بیگاهی دارید، پیشنهاد می‌کنیم این نکات را به خاطر بسپارید. بهتر است در برخود با یک مشتری ناراضی و عصبانی این کارها را بکنید.

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

آکادمی مجازی ایرانیان، به عنوان بخشی از برنامه جهانی گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه، با همیشگی نمودن آموزش از طریق انواع ابزارهای الکترونیکی، بهبود شرایط کار و زندگی مردم را هدف قرار داده است. آموزش الکترونیکی محدود به اینترنت نمی شود و گستره وسیعی از ابزارها را در بر می گیرد. همیشگی نمودن آموزش به مفهوم حذف بسیاری از محدودیتهای زمانی و مکانی است که تنها از آموزش الکترونیکی انتظار می رود. در سال ۸۸ این مدل کسب و کار آکادمی اینترنتی را از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنده عنوان کار آفرین برگزیده ملی نمود.
در سال ۱۳۹۰ با حمایت وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای، مجوز اولین مرکز آموزش مجازی فنی و حرفه ای ایران با عنوان مرکز آموزش مجازی ایرانیان به آکادمی اعطا گردید.
آکادمی ایرانیان اکنون تنها برند ایرانی فعال آموزش مجازی ایران در کشورهای مختلف می باشد و پروژه های مشترکی را در کشورهای مختلف پیاده سازی و اجرا نموده است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=11168
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد ۱۱ راه برای فرونشاندن خشم مشتری ناراضی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.