۳ قانون برای ایجاد تعادل بهتر بین کار و زندگی-(Ashley-Whillans)

1251 بازدید

۳ قانون برای ایجاد تعادل بهتر بین کار و زندگی-(Ashley-Whillans)

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۷ دقیقه, ۴۷ ثانیه 

معرفی دوره

برای خیلی از ما از جمله خود من، روزهای زندگی‌مان پر شده از میلیون‌ها وقفه کوچک حتی در روزهای تعطیل هم این مشکل را داریم شاید برایتان پیش آمده که حتی کنار دریا هم به تماس‌های کاری جواب داده‌باشید از فروشگاه به رئیستان پیام داده باشید یا وقتی با خانواده‌تان پیک‌نیک رفتید، به همکارتان ایمیل زده باشید. ما خودمان را قانع کرده‌ایم که این رفتارها چیز مهمی نیستند فقط یک ایمیل بود دیگر! اما این وقفه‌ها یک هزینه واقعی دارند و استراتژی‌های هوشمندانه‌ای وجود دارند که همه ما می‌توانیم به کار بگیریم تا از زمانمان محافظت کنیم.

گوینده:سارا صالحیان فرد

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=12965
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد ۳ قانون برای ایجاد تعادل بهتر بین کار و زندگی-(Ashley-Whillans)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.