کتاب صوتی گذر از خواستن به موفقیت و دستیابی به هدف

438 بازدید

کتاب صوتی گذر از خواستن به موفقیت و دستیابی به هدف

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۳۶ دقیقه, ۵ ثانیه 

معرفی دوره

شما برای موفقیت و عظمت به دنیا آمده­اید. اگر پیمودن راه را آغاز کنید، بالاخره به مقصد خویش می­ رسید.

شما باید فکر کنید بینید چرا اینجا هستید. هدف­تان و مأموریت­تان در زندگی چیست؟ مأموریت و هدف­تان را آن­قدر واضح و روشن کنید که بتوانید در یک جمله بیان کنید. کاری که امروز در این نقطه از زمان و مکان انجام می­ دهید، باید با اهداف تان در یک راستا باشد.

تصمیم بگیرید و حرکت کنید؛ نتایج به شما ثابت می­کند که آیا تصمیم درست را گرفته­اید یا نه. اگر تصمیم­تان درست نبود، آنگاه می­توانید درستش کنید و در مسیر دیگری قدم بردارید.

برخی تصمیم­ هایی که می­ گیرید تأثیر عظیمی بر زندگی­تان می­گذارند. شما باید توقع­تان را از خویش بالا ببرید. باید تصمیم بگیرید که این، آن مسیری نیست که می­ خواهید بروید و به جای آن تصمیم بهتری بگیرید.

شما باید تصمیم بگیرید که چه می­ خواهید و در عین حال معین کنید که چه نمی­ خواهید.

 نویسنده: مارک ویکتور هانسن ، جیمز اسکین

گوینده: علی بهرامی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=7162
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی گذر از خواستن به موفقیت و دستیابی به هدف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.