کتاب صوتی مدیریت هم پیمانی

827 بازدید

کتاب صوتی مدیریت هم پیمانی

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۲۳ دقیقه, ۴۹ ثانیه 

معرفی دوره

رشد دادن تجارت از طریق شراکت

دنیای تجارت هر روز بیشتر و بیشتر از مدل سنتی کارفرما ـ کارمند فاصله می­ گیرد. هر روز سازمان­ه ای مجازی بیشتری پدید می­ آیند.

پیمان­ها، شراکت­ها، روابط و هم پیمانی­هایی نو، هر روز به وجود می­آید. ارزش مالکیت معنوی در حال افزایش است. ثبت مالکیت­های معنوی امری عادی شده و در بسیاری از سازمان­ها تبدیل به منبعی ارزشمند برای تولید درآمد گشته است. هم­پیمانی و شراکت از طریق اخذ چنین مجوزهایی بیش از هر زمانی رایج شده است.

شراکت به شیوه­های مختلف در سراسر دنیا در حال شکل گیری و انجام است. همکاری­های تجاری شیوه­ای معمول در انجام تجارت و عامل اصلی موفقیت بسیاری از شرکت­ها شده است.

هدف از هم­پیمان شدن این است که با ایجاد شراکت، هر دو طرف به نتایج بیشتری نسبت به کار کردن جداگانه برسند. این کار نوعی هم­کوشی است. اینجاست که قوانین ریاضی صدق نمی­کند. ۱+۱ برابر ۳ می­شود، حتی بیشتر! در این کار از قوانین افزایشی طبیعت استفاده می­شود که از طریق آن، دو یا چند طرف هم­پیمان که مایل به کارکردنِ با یکدیگر هستند، می­توانند ارزش زیادی ایجاد کنند، طلای واقعی همین است.

دست یابی به طلای واقعی و ارزش واقعی با اهرم کردن توانایی ­های هر یک از طرفین شراکت و ایجاد هدف دوجانبه حاصل می گردد.

 نویسنده: مارک ویکتور هانسن ، جیمز اسکین

گوینده: محمد یزدانی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=7354
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی مدیریت هم پیمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.