کتاب صوتی فروش به افراد سرشناس

899 بازدید

کتاب صوتی فروش به افراد سرشناس

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۲۲ دقیقه, ۳۲ ثانیه 

معرفی دوره

چطور می ­توان یک کار تجاری را در سطوح بالا انجام داد

وقتی که می­خواهید شرکت خود را به یک آدم سطح بالا بفروشید یا سرمایه­ گذاری مشترک داشته باشید، با دقت به پیشنهاد قیمت خود فکر کنید، از چشم آن آدم  به پیشنهاد خود نگاه کنید. چه می­خواهید؟ چه گنجی را حاصل و چه رنجی را می­خواهید حل کنید؟

پیشنهاد خود را در قالب یک سخنرانی کمتر از سه دقیقه­ ای در یک جلسه آماده کنید. اگر ممکن است آن را به ۳۰ ثانیه برسانید؛ و به آن معنای کاربردی بدهید، طوری که ماهی بزرگ آن را بفهمد. اگر به اندازه­ی کافی بزرگ نیستید، راهی پیدا کنید که به اندازه­ی کافی بزرگ شوید و یا اینکه یک ماهی در اندازه­ی خود پیدا کنید که در کنار ماهی بزرگ شنا می­کند و ابتدا از همانجا شروع کنید. جعبه ­ابزار خود را از سؤال پر کنید. از افراد متفاوتی که در شرکت ماهی بزرگ کار می­کنند اطلاعات باارزش بگیرید. گوش کنید! از این اطلاعات استفاده کنید تا مقدار دقیق پیشنهاد و قیمت را به دست آورید.

به­ یاد داشته باشید که منش و رفتار شما خیلی مهم است؛ این­که چطور خودتان را نشان می­دهید و چطور با کارکنان شرکت ماهی بزرگ رفتار می­کنید واقعاً تأثیرگذار است. امیدواریم که این ایده­ ها به شما کمک کند که به اهداف­تان در ارتباط با ماهی بزرگ برسید و در دریایی که واقعاً استحقاق شما را دارد شنا کنید.

نویسنده: مارک ویکتور هانسن ، جیمز اسکین

گوینده: علی بهرامی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=6664
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی فروش به افراد سرشناس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.