کتاب صوتی غلبه بر مقاومت در برابر قیمت

748 بازدید

کتاب صوتی غلبه بر مقاومت در برابر قیمت

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۲۰ دقیقه, ۱۳ ثانیه 

معرفی دوره

چگونه کالاهای خود را به قیمت واقعی آن بفروشیم

هرگاه با مقاومت در برابر قیمت رو به ­رو شدید، متوجه این موضوع باشید که نتوانسته­ اید ارزش و نفع محصولات خود را برای آن سازمان روشن کنید. اگر بتوتنید ارزش محصول خود را به آن­ها معرفی کنید و ثابت کنید که نیاز آن­ها پاسخ داده خواهد شد، قیمت کم ­اهمیت جلوه خواهد کرد.

ارزش برای هر مشتری معنایی متفاوت دارد. باید بتوانید مسائل را از دید مشتری بررسی کنید و راه ­حل­ هایی را که می­خواهید برای حل آن مسائل به کار ببندید، دوباره ارزیابی نمایید. با ایجاد تغییر در خدماتی که ارائه می­دهید، تقریباً همیشه می­توانید به قیمت مورد نظر خود دست پیدا کنید.

ارزش کالا و خدمات خود را به مشتری معرفی کنید. محوری منحصر به ­فرد برای رقابت و خدمات ایجاد کنید.قیمت­های خود را با واقعیت کالا و خدمات خود تطبیق دهید. طفره نروید. پیشنهاد خود را اعلام کنید. پیشنهاد شما باید پیشنهاد واقعی باشد.

 نویسنده: مارک ویکتور هانسن ، جیمز اسکین

گوینده: محمد یزدانی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=6765
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی غلبه بر مقاومت در برابر قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.