کتاب صوتی راهبردهای سرمایه گذاری بازار سهام

896 بازدید

کتاب صوتی راهبردهای سرمایه گذاری بازار سهام

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت: ۳۱ دقیقه, ۲۵ ثانیه 

معرفی دوره

مهم نیست که بازار سهام در کجا قرار دارد. این­ها سهام­ هایی هستند که هر فردی می ­تواند آن­ها را خریداری نماید. به بیان دیگر، این سهم­ ها در دسترس قرار دارند و همگی از جمله شما می­ توانند نسبت به خرید آنها اقدام نمایند.

نکته بسیار جالب در مورد بازار سهام آن است که هرکسی از هر سطحی می­تواند نقشی در آن داشته باشد. همه می­توانند خرید کنند. همه می­توانند سهام خود را بفروشند. شما می­توانید هر موقع که خواستید نسبت به خرید یا فروش اقدام نمایید. شما می­توانید مانند هر فرد دیگری به قیمت یکسانی بخرید و بفروشید. تنها چیزی که باید بدانید آن است که چه سهامی را انتخاب نمایید. جهت موفقیت در بازار سهام، تنها چیزی که باید به آن واقف باشید، نحوه انتخاب کردن است.

هر چیزی در این جهان دارای یک چرخه عمر است. شرکت­ها، محصولات و فناوری­ها نیز دارای یک چرخه عمر می­باشند. البته برخی از این چرخه­ها، قابل پیش­بینی هستند. این قابلیت پیش­بینی بسیار خوب است؛ زیرا شما باید چیزی را خریداری کنید که در حال رشد است، نه سهام شرکتی که رو به زوال و نابودی است.

سه راهبرد مؤثر و موفق برای سرمایه­گذاری در بازار سهام وجود دارد:

  1. سهامی را بخرید که در حال رشد است؛ نه در حال مرگ.
  2. شرکتی را بیابید که قیمت سهام آن در دامنه مشخصی تغییر می­کند.
  3. از حق خرید و فروش به زیرکی استفاده نمایید.

برنامه­ای ایجاد کنید، و بر اساس آن به فعالیت بپردازید و تمام سرمایه­گذاری­های خود را رشد داده و بارور سازید.

نویسنده: مارک ویکتور هانسن ، جیمز اسکین

گوینده:  علی بهرامی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=6362
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی راهبردهای سرمایه گذاری بازار سهام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.