کتاب صوتی درباره دولت مندی

111 بازدید

کتاب صوتی درباره دولت مندی

استاد: شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۲۴ دقیقه, ۲۱ ثانیه 

معرفی دوره

چگونه مانند ثروتمندترین مردم دنیا فکر و عمل کنیم

بزرگ بیاندیشید. کارهای بزرگ انجام دهید. بزرگ زندگی کنید. مانند دولت­مندان بیاندیشید تا دولت­مند شوید. تعهد بزرگی بدهید و آن را عملی کنید.

اکنون دنیا بیش از هر زمانی به بزرگ­اندیشان نیاز دارد زیرا مسائلی که هم اکنون داریم بزرگتر از هر زمانی است. ما به افرادی نیاز داریم که از جرأت دادن به خود هراسی نداشته باشند. افرادی که تنها به رؤیای خود درباره ­ی چگونگی جهان می ­اندیشند نه به نظر دیگران. کسانی که می­توانند غاز همیشه بهار را بسازند، دور دنیا پرواز کنند، منفورترین جونده­ی دنیا را تبدیل به محبوب­ترین شخصیت کنند. کسانی که روح را به هیجان آورده، بزرگ­منشانه بخشش کرده و عاشقانه دوست می­دارند.

اگر قصد اندیشیدن دارید، همیشه بزرگ بیاندیشید! دولت­مردان تعهدات بسیاری داده و حتی بیشتر از حد آن را عملی می­کنند. آن­ها می­گویند “فلان کالا را بیشتر از هر کس دیگری می‌فروشیم.” و این کار را انجام می­دهند. و سپس فروش آن را ده برابر می­کنند.

 نویسنده: مارک ویکتور هانسن ، جیمز اسکین

گوینده: امین ضیایی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=5980
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی درباره دولت مندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.