کتاب صوتی توافقنامه های کارآمد

503 بازدید

کتاب صوتی توافقنامه های کارآمد

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت: ۱۹ دقیقه, ۱۹ ثانیه 

معرفی دوره

شرایط یک قرارداد خوب

بخش عمده­ای از زندگی ما تحت تأثیر قراردادها و توافق ­هایی است که با دیگران داریم. قراردادهای قانونی در اصل به معنای “سازش و تطابق اندیشه ­ها” هستند؛ هر موضوعی که دو طرف بر سر آن اتفاق نظر دارند.

یک قرارداد و یا توافق­نامه­ ی خوب باید آنچه را که طرفین برسر آن به توافق رسیده ­اند، بیان کند.

هرگز درباره­ ی مواردی که معتقد هستید باید در قرارداد ذکر شود، کوتاه نیایید. اگر در مورد موضوعی به توافق رسیده ­اید، هیچکس نباید اعتراض کند که چرا آن مورد به وضوح در قرارداد قید می­شود.

هنگام عقد قراردادها، اصطلاحات و جملات خوب آنها را به خاطر بسپارید و در آینده به کار ببرید.

هرچه تعداد قراردادهایی که می­بندید بیشتر شود، کیفیت آنها بالاتر خواهد رفت.

تمام توافق­نامه­ ها و قراردادهایی که امضا می­کنید، باید به تأیید یک وکیل توانا برسد! خطر بررسی نکردن قراردادها بسیار بالاست.

یک وکیل یا مشاور حقوقی توانا پیدا کنید که تجارت شما را بشناسد و بتواند درباره­ ی درست بودن تراکنش­ های تجاری شما به شما مشاوره دهد.

 

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=6384
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی توافقنامه های کارآمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.