کتاب صوتی تغییر عرصه های رقابت

932 بازدید

کتاب صوتی تغییر عرصه های رقابت

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۲۸ دقیقه, ۴ ثانیه 

معرفی دوره

چگونه می ­توانید یک شبه رقابت را از میان بردارید

شما باید بدانید هر صنعت و کارخانه­ ای که شما در آن هستید، حول چندین عرصه در حال رقابت است. ابعاد یا حوزه ­های ثابتی وجود دارد که آن صنعت در آنها در حال رقابت است.

رقابت در طول تمام محورهای از­ پیش ­تعیین­ شده چنان فشرده و دشوار است که گویی با نبردی مواجه هستید که نمی­توانید در آن پیروز شوید. این گفته ممکن است مورد اختلاف­ نظر باشد، اما به هر حال مفید است. این یکی از آن گفته­ هایی است که اگر بدان اعتقاد داشته باشید ـ حتی اگر بدانید که کاملاً هم صحیح نیست ـ تجارت شما را به سطح کاملاً جدیدی خواهد رساند.

چیزی که برای تغییر حوزه­ ی رقابت باید بدانید این است که این کارها را در مرز دو صنعت یا بین دو کشور باید انجام داد. اگر شما چیزی را بیابید که در کشور دیگری انجام شده باشد می­توانید با کسب ایده، عرصه ­های رقابت در کشورتان را تغییر دهید. شما چیزهایی را می­یابید که خارج از صنعت شما انجام شده است و دو تکنولوژی را با هم ادغام می­کنید و شگفتی می­ آفرینید.

همین الآن به عرصه­ های رقابتی در صنایع خود بیاندیشید. رقابت بر سر چیست؟ در چه مواردی با هم رقابت ندارند؟

شما چه حوزه­ هایی از رقابت را می­توانید تعریف کنید که قبلاً کسی روی آن کار نکرده است؟ چگونه می­توانید چنان با سرعت بالا عمل کنید که رقابت را یک­شبه از میان بردارید؟ در چه حوزه­های رقابتی تازه­ای می­توانید کار کنید که شما و شرکت شما و خدمات شما در فروشگاه­ ها  کاملاً منحصر ­به­ فرد و متمایز شوند؟

نویسنده: مارک ویکتور هانسن ، جیمز اسکین

گوینده: امین ضیایی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=6460
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی تغییر عرصه های رقابت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.