کتاب صوتی به دست آوردن پول

521 بازدید

کتاب صوتی به دست آوردن پول

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت: ۳۴ دقیقه, ۱۰ ثانیه 

معرفی دوره

چرا پول درآوردن آسان، اما پول خرج­ کردن سخت است

شما مشتری­ هایی دارید که می­ خواهند مبلغی پول به شما بدهند؛ البته اگر شما شرایط را برایشان فراهم کنید.

شما نیاز دارید، این است که مطمئن شوید مشتری­هایتان دستیابی سریع و آسان به همه­ ی اطلاعات مورد نیاز از جمله قیمت دارند تا بتوانند تصمیم بگیرند خرید بکنند یا خرید نکنند.

دلیل بعدی که شرکت­ها موفق به گرفتن پول نمی­شوند انگیزه­ی خودمحوری­شان است که مشتری­ها را ملزم می­کند که از کانال مراحل غیرضروری و اطلاعات غیرضروری بگذرند تا معامله­ ای انجام پذیرد.

شما باید به کارمندان­تان بگویید که ما اینجا هستیم تا خیال مشتریان­مان را آسوده کنیم تا پولی را که به سختی به دست می­آورند، در قبال کالاها و خدمات­مان مبادله کنیم. این دلیل بقای ماست.

شما باید همه ­ی مثال­ هایی که در سازمان­ تان اتفاق افتاده و در آن موفق به دریافت پول شدید را بررسی کنید.

چرا مشتری­ ها بدون خرید آنجا را ترک کردند؟ چرا بیشتر نخریدند؟ چطور می­توانستید پول بیشتری از جیب­شان دریافت کنید و حتی آن­ها از خریدشان خوشحال­تر باشند.

 نویسنده: مارک ویکتور هانسن ، جیمز اسکین

گوینده: علی بهرامی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=6316
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی به دست آوردن پول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.