کتاب صوتی انداختن توپ

130 بازدید

کتاب صوتی انداختن توپ

استاد: شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۱۴ دقیقه, ۱۶ ثانیه 

معرفی دوره

چگونه با انجام کار کمتر، نتیجه ­ی بیشتری بگیریم

راز مدیریت زمان، انجام­ دادنِ کار بیشتر در زمان کمتر نیست، بلکه انجام­ دادنِ کار کمتر است.

اگر قرار باشد تنها یک کار در حرفه­ ی خود انجام داده و سپس در پایان سال به خود بگویید “عجب سال فوق­العاده­ای بود!”، آن کار چه بوده است؟

حال اگر کار دیگری نیز انجام دهید و سپس در پایان سال به خود بگویید “این پربارترین سالی بود که تاکنون داشته­ ام!”، آن کار چه بوده است؟

در ابتدای هر سال این دو سؤال را از خود بپرسید، و سپس فقط همان دو کار را انجام دهید. با انجام این شیوه، کارهایی فوق­العاده انجام خواهید داد و در کار خود موفق خواهید شد. این شیوه را در زندگی شخصی خود نیز به کار ببرید. آن دو کار مهم را پیدا کنید. فقط آن دو کار را انجام دهید. با انجام این اصول، زندگی شما بسیار شگفت­انگیز خواهید شد.

بیشتر افراد سعی دارند کارهای زیادی را هم­زمان انجام دهند. آنها غرق انجام کاری پس از دیگری هستند، تمام آن کارها هم مهم بوده و هم به توجه نیاز دارند.

تمام انسان­ها به صورت غریزی تمایل به “بله گفتن” دارند چرا که می­خواهند به دیگران کمک کنند اما به یاد داشته باشید، با “بله گفتن” به کارهای کوچک، در واقع به کارهای مهم و ضروری که برای افراد بیشتری مفید خواهد بود، “نه” می­گویید.

یاد بگیرید با قاطعیت “نه” بگویید. ” واقعاً از این­که از من هم خواستید مشارکت کنم ممنون هستم، کاش می­توانستم درخواست شما را قبول کنم، اما به خاطر تعهدات فعلی­ام نمی­توانم. از درخواست شما سپاسگزارم.”

 نویسنده: مارک ویکتور هانسن ، جیمز اسکین

گوینده: امین ضیایی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=6124
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد کتاب صوتی انداختن توپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.