چطور یک پنى، به من حس میلیونر شدن داد؟

556 بازدید

چطور یک پنى، به من حس میلیونر شدن داد؟

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۲۳ دقیقه, ۵ ثانیه 

معرفی دوره

پس از واقعه چرنوبیل، تانیا لونا در کودکی با گرفتن پناهندگى از ایالات متحده خانه‌‌اش را در اوکراین ترک مى‌‌کند. یک روز، در کف پناهگاه بى‌‌خانمانهاى نیویورک، جاییکه او و خانواده‌‌اش زندگى مى‌‌کردند، یک پنى پیدا مى‌‌کند. او هرگز دوباره خودش را آنقدر ثروتمند حس نکرد. تعمقى بر لذتهاى تلخ و شیرین دوران کودکى– و اینکه چگونه آنها را در ذهن‌‌مان نگه داریم.
گوینده: فائزه آذرپیرا

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13575
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد چطور یک پنى، به من حس میلیونر شدن داد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.