چرا نواختن ساز برای مغز شما مفید است؟

708 بازدید

چرا نواختن ساز برای مغز شما مفید است؟

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۷ دقیقه, ۱۲ ثانیه 

معرفی دوره

هنگامی که به موسیقی گوش می دهید، چندین منطقه از مغز درگیر و فعال است. ولی هنگامی که یک ساز می نوازید، آن فعالیت تبدیل به یک تمرین آمادگی تمام بدن برای مغز می شود. چه اتفاقی می افتد؟ آنیتا کالینز آتش بازی هایی را نشان می دهد در مغز موسیقی دانان هنگام نواختن ساز اتفاق می افتد و بعضی از تاثیرات مثبت بلند مدت این تمرین ذهنی را بررسی می کند.

گوینده: سارا صالحیان فرد

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13593
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد چرا نواختن ساز برای مغز شما مفید است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.