پادکست کائنات هوای شما را دارد – گابریل برن استین

124 بازدید

پادکست کائنات هوای شما را دارد - گابریل برن استین

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:  ۱۵ دقیقه, ۵۴ ثانیه 

معرفی دوره

تسلیم خواست خداوند شوید

همه ما سعی می کنیم کنترلِ بعضی چیزی ها را به عهده بگیریم. همه‌ی این کنترل‌ها، همه‌ی این دستکاری‌ها، همه‌ی این تلاش‌ها برای رقم زدن یک اتفاق خاص؛ یک جور مقاومت می باشد، مقاومت‌ نسبت به توازن و آن صدایِ درونی که هر لحظه شما را به سمتِ خودش فرا می خواند. عظمتی که درونِ شما وجود دارد و شما یادتان رفته که به حرفش گوش بدهید.

ولی در نبودِ مقاومت هست که ما دوباره به توازن می رسیم. در نبودِ ان مقاومت ما حقیقتِ وجودی‌مان را به یاد می آوریم و با کائنات ارتباط برقرار می کنیم. کائنات همیشه در حالِ فرستادن انرژی‌ِ عشقی بوده که درونِ ماست و اطراف ماست و همیشه در حال راهنمایی‌ ما می باشد. بوسیله ی تسلیمِ معنوی ما دوباره به توازن می رسیم و دوباره با عظمت و وجودِ ماورایی ارتباط برقرار می کنیم.

گابریل برن استین در برنامه ” کائنات هوای شما را دارد” پنج قدم برای ارتباطِ مجدد، و رسیدن دوباره به توازن و راه‌اندازی مجدد خودتان را بیان می کند.

قدم اول: از دعا کردنی که همراه با کنترل باشد دست بردارید و به جای آن برای رسیدن به چیزی که به نفعِ همه‌است دعا کنیم.

قدمِ دوم: روی چیزهایی تمرکز کنید که درحالِ رشد و شکوفایی در آن هستید.

قدم سوم: موانع، مسیرهای انحرافی‌ای به سمتِ مسیرِ درست هستند.

قدم چهارم: زمانیکه از کائنات پیامی را بخواهیم، همیشه دریافتش می کنیم.

قدم پنجم: افرادی که از نتایج مطمئن‌ هستند، می توانند انتظار را تحمل کنند.

«نیویورک تایمز» از «گابریل برن استین» به عنوانِ یک الگو برای نسلِ جدیدِ جویندگانِ معنویت نام برده است. گابریل برن استین در کتاب ها و سمینارهای خود به افراد کمک می کند تا بتوانند صدای درونی خودشان را بهتر بشنوند. گابریل برن استین در وبسایتش مطالب زیادی در مورد  نکاتِ معنوی، ترک اعتیاد و یا مواجهه با نظرات منفی دیگران، و مدیتیشن برای مواقعی که وحشت‌زده ایم  دارد. کتاب های گابریل برن استین جزء پروفروش های نیویورک تایمز و آمازون می باشد که به چندین زبان ترجمه شده است و طرفداران بسیاری در تمام دنیا دارد.

 

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=6482
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد پادکست کائنات هوای شما را دارد – گابریل برن استین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.