پادکست پیشرفت های سیاسی صورت گرفته از سوی زنان

879 بازدید

پادکست پیشرفت های سیاسی صورت گرفته از سوی زنان

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت: ۱۸ دقیقه, ۹ ثانیه 

معرفی دوره

به گفته فعال امور زنان، سیسیل ریچاردز، زنان در قرن اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته‌اند : از جمله به چالش کشیدن وضع موجود، شکستن تابوهای قدیمی و دگرگونی اساسی مشاغل. اما وقتی نوبت به حضور سیاسی می‌رسد، هنوز راه طولانی‌ در پیش است، در این گفتگوی ، ریچاردز انقلاب سیاسی جهانی را برای برابری زنان پیش‌بینی کرده است و ایده‌هایش را برای رسیدن به این هدف بیان می‌کند.

با صدای پریس فرزانه،قائم مقام شرکت مهندسی توربین

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=5331
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد پادکست پیشرفت های سیاسی صورت گرفته از سوی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.