پادکست آیا گوش دادن به موسیقی با صدای بلند به شنوایی شما آسیب می رساند؟هدر مالیوک

372 بازدید

پادکست آیا گوش دادن به موسیقی با صدای بلند به شنوایی شما آسیب می رساند؟هدر مالیوک

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۸ دقیقه, ۵۳ ثانیه 

معرفی دوره

به نظر می‌رسد که از آن‌طرف اتاق با شما حرف می‌زند و برایتان سخت است با وجود وز وز گوشتان به او گوش کنید. اما صبح روز بعد، اثرات تقریبا از بین رفته است. پس دلیل این علائم چه بود؟ و آیا شما می‌توانید بدون آسیب رسیدن به گوش‌هایتان دوباره به کنسرت بروید؟ هدر مالیوک ویژگی‌های صدا را مورد بررسی قرار می‌دهد.

با صدای ثمین مطیفی فرد

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=12806
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد پادکست آیا گوش دادن به موسیقی با صدای بلند به شنوایی شما آسیب می رساند؟هدر مالیوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.