همدلی در کسب و کار

1058 بازدید

همدلی در کسب و کار

استاد: کسب و کار شما

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۴۴ دقیقه, ۴۵ ثانیه 

معرفی دوره

در این دوره از سری مجموعه های راهکارهای بهبود مدیریت در کسب و کار در طی ۵ درس در مورد همدلی در کسب و کار و اینکه چه تاثیری در افزایش درآمد داره مطالبی رو با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

 زیاد شنیدیم که کارفرماها از اینکه کارمندانشون همدل نیستند و با هم متحد نیستند گله و شکایت دارند.

 خوب واقعیت امر اینه همدل بودن کارکنان در هر کسب و کاری میتونه ارزش و بهره وری مجموعه رو بالا ببره و در نهایت اون چیزی که همیشه برای مدیران و کارفرمایان مهم بوده یعنی کسب و سود بیشتر رو با خودش به همراه داره.

 در این دوره در مورد قوانین طلایی برای ایجاد همدلی در کسب و کار و اینکه میزان بزرگی و تعداد پرسنل چه میزان تاثیری رو در همدلی در کسب و کار ایجاد می کنه؛ صحبت خواهیم کرد.

 حس همدلی یعنی ایجاد تفاهم بین اهداف فردی کارکنان و اهداف سازمانی.

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

مهندس علیرضا جعفری مدیر وب سایت کسب و کار شما می باشد و به کمک اعضای تیم کسب و کار شما تلاش می کند تا بروز ترین مطالب آموزش های مدیریتی در جهت بهبود کسب و کار، مدیریت کارکنان،افزایش بهره وری،سودآوری در کسب و کار و تبدیل شدن به مدیر نمونه را بصورت کم هزینه در اختیار شما عزیزان قرار دهند.
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=10856
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد همدلی در کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.