معرفی و تحلیل کتاب ایکیگای

1172 بازدید

معرفی و تحلیل کتاب ایکیگای

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۳۴ دقیقه, ۱۸ ثانیه 

معرفی دوره

همه انسان‌ها عاشق طول عمر و داشتن یک زندگی سالم هستند ولی وقتی با دقت به جوامع نگاه می‌کنیم می‌بینیم که خبری از طول عمر و سلامتی نیست. بسیاری از سالمندان با بیماری‌های مختلف دست و پنجه نرم می‌کنند و از زندگی خود رضایت ندارند.
کتاب ایکیگای (Ikigai) یکی از کتاب‌های ارزشمندی است که به ما راز عمر طولانی همراه با سلامتی و شادی را آموزش می‌دهد. این کتاب با استفاده از مطالعات علمی و مثال‌های مختلف عینی نوشته شده و به همین خاطر می‌توان به درس‌ها و آموزه‌های آن اعتماد کرد. هکتور گارسیا، نویسنده کتاب ایکیگای، طی مصاحبه‌ای با ساکنان روستای اکیناوا که بالاترین تعداد افراد بالای ۱۰۰ سال را دارد، رازهایی را در مورد سلامتی و عمر طولانی‌ ساکنین آنجا کشف کرد.

با حضور جناب آقای محسن مجیدی، مدیر توزیع برق شهرستان در استان خراسان جنوبی، دانشجوی حقوق و دانش آموخته دوره MBA از آکادمی مجازی ایرانیان

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13543
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد معرفی و تحلیل کتاب ایکیگای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.