شیوه های رهبری در کسب و کار

305 بازدید

شیوه های رهبری در کسب و کار

استاد: کسب و کار شما

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۲۶ دقیقه, ۲۴ ثانیه 

معرفی دوره

در این مجموعه فایل های صوتی راهکارهایی را با هم مرور می کنیم که بتوانیم با انجام دادن آن به یک رهبر کارمد در کسب و کار خودمان تبدیل شویم. این راهکارها با روش های خشک و دیکتاتور گونه ی مدیرانی که دوست دارند صرفا فقط نقش یک رهبر را بازی کنند متفاوت است.

یک اتفاق ساده که در بعضی از کسب و کارها به وفور دیده می شود این است که کارکنان به محض این که قصد ورود به محل کارشان را دارند روحیه خودشان را از دست می دهند و با ذهنی خسته و پر از آشوب وارد محل کار شان می شوند. برای اینکه بتوانیم از این داستان تکراری رهایی پیدا کنیم، یکی از راه حل ها این است که کارکنان وفاداری را تربیت کنیم.

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

مهندس علیرضا جعفری مدیر وب سایت کسب و کار شما می باشد و به کمک اعضای تیم کسب و کار شما تلاش می کند تا بروز ترین مطالب آموزش های مدیریتی در جهت بهبود کسب و کار، مدیریت کارکنان،افزایش بهره وری،سودآوری در کسب و کار و تبدیل شدن به مدیر نمونه را بصورت کم هزینه در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=10192
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد شیوه های رهبری در کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.