الگوبرداری از اردوغان کار دست عمران‌خان داد!

1188 بازدید

الگوبرداری از اردوغان کار دست عمران‌خان داد!

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۱۶ دقیقه, ۱۶ ثانیه 

معرفی دوره

پس از هفته‌ها کشمکش سیاسی در اسلام‌آباد، عاقبت بامداد یکشنبه پارلمان پاکستان در رای‌گیری طرح عدم کفایت سیاسی نخست‌وزیر، ۱۷۴ نماینده پارلمان رای به برکناری عمران‌خان از مقام نخست‌وزیری دادند. رای‌گیری برای برکناری عمران‌خان در حالی انجام شد که هواداران او مجلس را ترک کرده ‌بودند، اما مخالفان با ۲ رای بیشتر از حدنصاب لازم برای عزل نخست‌وزیر با ۱۷۴ رای از ۳۴۲ رای ممکن، عمران‌خان را از کار برکنار کردند.

گوینده: محمد آکوچکیان

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13621
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد الگوبرداری از اردوغان کار دست عمران‌خان داد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.