سه قدم برای رسیدن به چیزی که در مذاکره می‌خواهید

1281 بازدید

سه قدم برای رسیدن به چیزی که در مذاکره می‌خواهید

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت: ۷ دقیقه, ۲۸ ثانیه 

معرفی دوره

روانشناس سازمانی راچی سینها می‌گوید :« ما همواره درحال مذاکره در کار هستیم– برای ارتقاء، پیشرفت‌ها، مرخصی– و ما بیشتر اوقات طوری به مذاکره می‌رویم انگار که میدان جنگ است. ولی راجع به چیره شدن نیست. راجع به ساخت ارتباطی جدید، درک کردن خواسته‌های خودتان و دیگران است. ۳ قدم کلیدی او به شما کمک می‌کند که در این حرفه مهم استاد شوید.
گوینده:فائزه آذرپیرا

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13483
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد سه قدم برای رسیدن به چیزی که در مذاکره می‌خواهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.