ساخت انیمیشن دو بعدی در افترافکت ۱ (ترسیم کاراکتر دیرین دیرین)

406 بازدید

ساخت انیمیشن دو بعدی در افترافکت ۱ (ترسیم کاراکتر دیرین دیرین)

استاد:مجید یوسفی_گرافیستار

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۳ ساعت, ۱ دقیقه, ۲۲ ثانیه

معرفی دوره

تیم آموزشی گرافیستار این بار با مجموعه آموزش ساخت انیمیشن دیرین دیرین که دوره یی جامع و پروزه محور در رابطه با ساخت انیمیشن دوبعدی در خدمت شما کاربران عزیز هست. این دوره از صفر مطلق یعنی آشنایی با محیط برنامه ی افترافکت و ابزارهای مورد نیاز جهت ساخت بخش های مختلف انیمیشن کار شروع میشود، سپس وارد کار میشویم و دو کاراکتر از این انیمیشن را بصورت کامل و قدم به قدم طراحی و میسازیم (به همراه محیط).

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

مجید یوسفی هستم مدیر وبسایت و مجموعه ی گرافیستار با سابقه ی ۸ ساله در زمینه ساخت موزیک ویدئو جلوه های ویژه انیمیشن دوبعدی و موشن گرافیک

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=7402
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد ساخت انیمیشن دو بعدی در افترافکت ۱ (ترسیم کاراکتر دیرین دیرین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.