تقویت حافظه و تمرکز حواس

247 بازدید

تقویت حافظه و تمرکز حواس

استاد:هاجر رستمی نیا

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۲۲ دقیقه, ۱۷ ثانیه 

معرفی دوره

همه ما دوست داریم که در زندگی موفق شویم و برای رسیدن به این خواسته نیاز است از زمان خود به خوبی استفاده کرده و همچنین نیاز به مطالعه و یادگیری داریم. اما برای انجام هر کاری بخوبی نیاز به تمرکز داریم و برای به یاد داشتن آموخته های خود برای بکارگیری در زندگی لازم است حافظه خوبی هم داشته باشیم .
در این محصول می آموزید که حافظه چیست و چگونه کار میکند و برای داشتن یک حافظه خوب چه تمریناتی باید انجام دهیم ، تمریناتی ساده و قابل اجرا در هر زمان و مکانی است . همچنین یاد میگیریم تمرکز حواس چیست و برای داشتن تمرکز که مهمترین اصل موفقیت درکارهاست ، چه تمریناتی انجام دهیم و با انجام تمرینات ساده میتوانیم به جای اینکه : افکارمان ما را کنترل کنند ما آنها را کنترل کنیم .

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

مدرس تندخوانی و تقویت حافظه و تمرکز حواس

مدرس ریاضیات تیزهوشان

مدرس ریاضیات دانشگاه

نویسنده کتاب الفبای سخنرانی

مشاور ارشد بنیاد قلم چی

کارشناس ارشد مهندسی برق

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=5415
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد تقویت حافظه و تمرکز حواس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.