تفکر استراتژیک

1280 بازدید

تفکر استراتژیک

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۱۳ ساعت, ۳۲ دقیقه, ۱۴ ثانیه 

معرفی دوره

دوره مجازی تفکر استراتژیک با تدریس محمد آکوچکیان کارآفرین و تحلیلگر استراتژیک این درس را از دروس دوره آنلاین DBA ارائه میدهد.
برای رهبرانی که می خواهند آینده خود و محیطشان را تغییر دهند، تسلط بر تفکر استراتژیک بسیار مهم است. تفکر استراتژیک ، نقطه آغازین ایجاد چشم انداز است. در گذشته رهبران فرصت داشتند که تفکر کرده و یک چشم اندازی را بیافرینند و آن را تحقق بخشند. اما امروزه ما در جامعه اطلاعات زندگی می کنیم. ساختار دورانی که در آن به سر می بریم غیر خطی است و پیشرفت ها نیز غیر خطی است. بنابراین تفکر ما هم باید بتواند به صورت غیرخطی حرکت کند.

با گذراندن این دوره میتوانید برای گواهینامه قابل استعلام بین المللی eLearnEver Business School سوئد و گواهینامه فنی و حرفه ای آکادمی مجازی ایرانیان درخواست بدهید.

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13556
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد تفکر استراتژیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.