تفاوت بین مدیریت و رهبری در کسب وکار

1183 بازدید

تفاوت بین مدیریت و رهبری در کسب وکار

استاد: کسب و کار شما

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۴ دقیقه, ۸ ثانیه 

معرفی دوره

در این دوره به سوالاتی درباره تفاوت های بین مدیریت و رهبری و رمز و رازهایی که بین تعامل رهبری و مدیریت در کسب و کار هست و دلیل اصلی رسیدن به موفقیت چی می تونه باشه پاسخ خواهیم داد.همان طور که می دانیم کار اصلی رهبران ایجاد تغییر و ساخت چشم انداز برای کسب و کار است و مدیران بیشتر وظیفه اجرایی کردن شرایط و پیگیری و اجرایی کردن کارهایی مربوط به شرایط حال را دارند.

مثال ساده تفاوت بین یک رهبر و مدیر در کسب و کار این میتونه باشه که رهبر نقش ناخدای کشتی رو به عهده داره و مقصد رو مشخص می کنه و مدیر نقش سکان دار کشتی رو داره و کارهای اجرایی حرکت کشتی رو انجام می دهد.

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

مهندس علیرضا جعفری مدیر وب سایت کسب و کار شما می باشد و به کمک اعضای تیم کسب و کار شما تلاش می کند تا بروز ترین مطالب آموزش های مدیریتی در جهت بهبود کسب و کار، مدیریت کارکنان،افزایش بهره وری،سودآوری در کسب و کار و تبدیل شدن به مدیر نمونه را بصورت کم هزینه در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=10843
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد تفاوت بین مدیریت و رهبری در کسب وکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.