تفاوت ایده و فرصت

843 بازدید

تفاوت ایده و فرصت

استاد: کسب و کار شما

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۹ دقیقه, ۲۹ ثانیه 

معرفی دوره

تفاوت بین ایده و فرصت، مسئله مهم و حیاتی در زمان راه اندازی کسب وکار است.

لزوما بیشتر افراد فقط به این که یک ایده مناسبی پیدا کردند توجه می کنند و تمام تلاش خودشان را می گذارند تا این ایده عالی، که کشف کردند را اجرایی کنند. 

دقیقا اینجاست که مسئله اصلی تفاوت بین ایده و فرصت مطرح می شود.

همه ایده های عالی قرار نیست به موفقیت تبدیل بشوند زیرا باید این ایده عالی و یا بی نظیر در فرصت مناسب عرضه بشود تا این که به هدف اصلی دسترسی پیدا کند.

این موضوع را که شرکت اپل قبل از این که آی پد را طراحی کنند سالیان قبل مهندسین این شرکت مدلی از آی پد را طراحی کرده بودند و حتی به بازار ارائه هم کردند. ولی عدم توجه به تفاوت بین ایده و فرصت باعث شد که علاوه بر دلایل مختلفی که برای شکست در بازار داشت این مسئله عدم توجه به تفاوت بین ایده و فرصت هم یکی از دلایلی شد که شرکت اپل به هدف نهایی خود  نرسد.

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

مهندس علیرضا جعفری مدیر وب سایت کسب و کار شما می باشد و به کمک اعضای تیم کسب و کار شما تلاش می کند تا بروز ترین مطالب آموزش های مدیریتی در جهت بهبود کسب و کار، مدیریت کارکنان،افزایش بهره وری،سودآوری در کسب و کار و تبدیل شدن به مدیر نمونه را بصورت کم هزینه در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=10153
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد تفاوت ایده و فرصت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.