برای تبدیل شدن به یک رهبر بزرگ چه چیزی لازم است؟

1142 بازدید

برای تبدیل شدن به یک رهبر بزرگ چه چیزی لازم است؟

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۱۰ دقیقه, ۴۸ ثانیه 

معرفی دوره

امروزه برنامه‌های رهبری زیادی در دسترس است، از کارگاه‌های یکروزه تا برنامه‌های آموزشی شرکتی. اما این احتمال هست که واقعاً کمکی نکنند. در این سخنرانی صریح و شفاف، «رُزالیند تورِز» مشاهدات ۲۵ ساله‌ی خود را از کار رهبران واقعاً بزرگ شرح می‌دهد و سه پرسش ساده اما حیاتی را که باید برای موفق شدن در آینده از رؤسای آتی شرکت‌ها سؤال شود به اشتراک می‌گذارد.

گوینده: سارا صالحیان فرد

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13609
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد برای تبدیل شدن به یک رهبر بزرگ چه چیزی لازم است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.