اندی جیسی ؛ مدیرعامل گران‌قیمت آمازون با تبار ایرانی

1235 بازدید

اندی جیسی ؛ مدیرعامل گران‌قیمت آمازون با تبار ایرانی

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۷ دقیقه, ۱۷ ثانیه 

معرفی دوره

ظاهرا پنجم جولای مبدا تاریخی مهمی در تقویم آمازون است؛ روزی که در بیست‌وهفت سال پیش، این شرکت تاسیس شد و روزی که در سال جاری میلادی بالاخره دوران طولانی مدیرعاملی جف بزوس بر این شرکت به طور رسمی به پایان رسید تا «اندی جیسی» بر صندلی او تکیه کند.

هر چند بزوس از فوریه امسال خبر این جایگزینی را اعلام کرده و در نامه‌ای به سهامداران و کارمندان این شرکت نوید آمدن مدیری کاربلد را داده بود، اما این انتخاب چندان هم دور از ذهن نبود. موفقیت جیسی در مدیریت سرویس ابری آمازون و البته نزدیکی او به بزوس، دلایل و شواهد کافی برای پیش‌بینی چنین تغییری در مدیریت غول تجارت الکترونیک جهان بودند.

گوینده:هدیه بکایی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13056
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد اندی جیسی ؛ مدیرعامل گران‌قیمت آمازون با تبار ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.