استراتژی مدیران موفق در مدیریت نیروی انسانی

950 بازدید

استراتژی مدیران موفق در مدیریت نیروی انسانی

استاد: کسب و کار شما

سطح دوره: مقدماتی

مدت: ۱ ساعت, ۱۲ دقیقه, ۲۲ ثانیه 

معرفی دوره

دوره استراتژی مدیران موفق شامل ۷ فیلم کوتاه آموزشی می باشد که در این دوره در مورد اهمیت رفتار مدیران، از بدو ورود نیرو جدید به سازمان و روند حرکتی آن در طی چند سال را بررسی می کنیم که مدیران موفق واقعا چه برنامه و استراتژی ای برای آنها دارند که می توانند یک منابع انسانی قدرتمند را داشته باشند.

این برنامه و استراتژی در واقع همان نگاه کامل و جامعی ای هست که مدیران نسبت به کارکنان شان دارند که چه کسی و چه زمانی باید استخدام شود و چطور از آن نیرو، فرد قابل اعتماد بسازیم ؛ چه زمانی به او ترفیع و رشد در جایگاه شغلی بدهیم و خیلی از برنامه های کلی دیگر که در این دوره مفصل در موردش صحبت خواهیم کرد؛ که یک نمونه از آموزش ها را در فیلم فوق مشاهده کردید.

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

مهندس علیرضا جعفری مدیر وب سایت کسب و کار شما می باشد و به کمک اعضای تیم کسب و کار شما تلاش می کند تا بروز ترین مطالب آموزش های مدیریتی در جهت بهبود کسب و کار، مدیریت کارکنان،افزایش بهره وری،سودآوری در کسب و کار و تبدیل شدن به مدیر نمونه را بصورت کم هزینه در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=10868
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد استراتژی مدیران موفق در مدیریت نیروی انسانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.