آنچه درباره اعتماد درک نمى‌‌کنیم.

543 بازدید

آنچه درباره اعتماد درک نمى‌‌کنیم.

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۱۲ دقیقه, ۱۲ ثانیه 

معرفی دوره

اعتماد رو به کاهش است، و ما نیاز به ساخت مجدد آن داریم. این همان پیشنهادى است که براى ساختن دنیایى بهتر به کرات مى‌‌شنویم… اما، اونورا اونیل فیلسوف مى‌‌گوید، ما واقعاً آنچه که پیشنهاد مى‌‌کنیم را نمى‌‌فهمیم. او سوال را مطرح مى‌‌کند و با نشان دادن سه ایده رایج درباره اعتماد که به واقع گمراه شده‌‌اند.
گوینده:سارا صالحیان فرد

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13550
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد آنچه درباره اعتماد درک نمى‌‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.