قدم به فراجهان متاورس

950 بازدید

قدم به فراجهان متاورس

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۲۶ دقیقه, ۳۶ ثانیه 

معرفی دوره

در ماه ژوئن بود که مارک زاکربرگ در یک جلسه آنلاین با مدیران فیسبوک، درباره طرح جدید و البته بلندپروازانه‌ای که در ذهن داشت، صحبت کرد. او در این جلسه گفت که دنیایی فراتر از فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ را در ذهن خود دارد که در آن، همه تجربیات دیجیتال کاربر در یک فضای یکپارچه خواهد بود. او نام این فضای یکپارچه را که در واقع یک دنیای کاملا متفاوت از تجربیات معمول دیجیتال ماست، «متاورس» (Metaverse) اعلام کرد.
نگاهی به اخبار جسته‌وگریخته‌ای که از فیسبوک منتشر می‌شود، نشانگر آن است که پروژه متاورس به شکلی جدی آغاز شده و واحدهای مختلف شرکت زاکربرگ ‌روی آن مشغول به کار هستند.
گوینده: زهرا صفی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13615
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد قدم به فراجهان متاورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.