۸۵مین دوره مجازی غیر حضوری MBA فشرده در یک ماه (ورژن ۱۴۰۰)

۵۰ درصد تخفیف فقط تا ۱ دی

شروع دوره نیمه اول دی

دوره های حرفه ای مدیریت عالی کسب و کار یا MBA به دلیل گستردگی دانش مربوطه در طول یک سال برگزار می شوند. اما ممکن است که بسیاری از مدیران، کارآفرینان و فعالان کسب و کار، این مقدار فرصت را در اختیار نداشته باشند. در عین حال این دانش کاربردی، خصوصا در این شرایط خاص اقتصادی بسیار لازم است. آکادمی مجازی ایرانیان با همکاری مرکز EBS سوئد و سازمان آموزش فنی و حرفه ای، یک دوره ویژه فشرده MBA به صورت مجازی طراحی نموده اند. دوره مجازی فشرده MBA، در مدت یک ماه، بهترین و کاربردی ترین بخشهای دوره یک ساله را بصورت فیلم آموزشی، متن و صوت اساتید، در یک برنامه ریزی دقیق ارائه می دهد. 

دوره مجازی فشرده “MBA در یک ماه” توسط آکادمی مجازی ایرانیان و مرکز EBS سوئد با چکیده ای کاربردی از دوره پیشرفته “مدیریت عالی کسب و کار-MBA” طراحی شده است. این دوره به مدیران پرمشغله و کارآفرینان کمک می کند تا خیلی سریع راه حل برخی از مسایل اساسی کسب و کارشان را کشف کنند و دروازه ورود به موفقیتهای بیشتر را باز کنند. این دوره هر بار به روز می شود و سالهاست با استقبال گسترده علاقه مندان همراه است.

از فروردین ۹۳ هزاران نفر از نخبگان کسب وکار و استارتاپها، این دوره را برای ورود به دنیای کسب و کار انتخاب کرده اند!!

این دوره در یک ماه، در یک فضای پرانرژی، سریع ترین و کارآمدترین مسیرها را با ارائه چکیده بهترین آموزشهای دوره آنلاین MBA به شما نشان می دهد.

دوره MBA فشرده مجازی چه منفعتی برای من دارد؟

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

چه درسهائی در دوره مجازی mba فشرده فراخواهم گرفت؟

شما در هر گرایش محتوای چند رسانه ای (فیلم، صدا) متناسب با همان گرایش را دریافت می کنید:

دروس گرایش مدیریت اجرایی: رهبری کسب و کار، بازاریابی و مدیریت بازار، مدیریت استراتژی، تفکر استراتژیک
دروس گرایش مدیریت پروژه:  رهبری کسب و کار، مدیریت استراتژی، مدیریت پروژه مبتنی بر PMBOK
دروس گرایش مدیریت نوآوری: رهبری کسب و کار، مدیریت استراتژی، خلق محصول ناب

چگونه در این دوره گواهینامه معتبر دریافت می کنم؟

برای دریافت گواهینامه دوره، پس از نصب اپلیکیشن استاد اپ، وارد دوره mini MBA شوید و بر روی دکمه درخواست درخواست گواهینامه بزنید. ما کد فعالسازی استاد اپ را برای شما ارسال می کنیم. پس از انجام پروژه ها، آنها را برای ما ارسال کنید تا توسط اساتید دوره مورد بررسی قرار گیرند. در صورت کسب امتیاز لازم از اساتید، شما سه گواهینامه رسمی بین المللی قابل استعلام برای ۱۰۰ ساعت آموزش مجازی از EBS سوئد ، سازمان فنی و حرفه ای و آکادمی مجازی ایرانیان دریافت می کنید.

چگونه شروع کنم؟

استاد اپ را نصب و اشتراک آن را فعال کنید. محتوای دروس بدون محدودیت در اختیار شما هستند. شما با ۵۰ درصد تخفیف نسب به آکادمی مجازی ایرانیان می توانید گواهینامه این دوره را دریافت نمایید.

نمونه محتوای آموزشی دوره

همکاران استاد اپ در این دوره مجازی

مرکز EBS سوئد

سازمان فنی و حرفه ای

آکادمی مجازی ایرانیان