آموزش مجازی زبان انگلیسی از طریق اپلیکیشن ها

آموزش مجازی زبان انگلیسی از طریق اپلیکیشن ها

یادگیری زبان انگلیسی ممکن است برای بعضی از افراد سخت و عجیب یا ساده و آسان باشد. وقتی شما تصمیم به شروع یادگیری زبان انگلیسی را گرفته‌اید، قطعاً مزایای آن برایتان روشن و واضح است و دلایل مهمی برای یادگیری آن دارید. اما چیزی که ممکن است هنوز در مورد آن تصمیم قاطعانه نگرفته باشید، نحوه یادگیری آن باشد.

شما می‌توانید از روش‌های مختلفی مثل فلش کارت‌ها، بازی‌هایی که در یادگیری کمک می‌کنند و کتاب‌های مختلف که اساتید و دوستان به شما برای خواندن معرفی می‌کنند، هم‌چنین اپلیکیشن‌های موجود استفاده کنید.

آموزش زبان انگلیسی به دو صورت حضوری و مجازی صورت می‌گیرد، شما بنا به شرایط خودتان می‌توانید یکی از این راه‌ها را انتخاب و عملی کنید. اما بهتر است تا پایان این مقاله با ما همراه باشید، شاید بتوانیم به شما در تصمیم‌گیری نحوه آموزش و یادگیریتان کمک کنیم.

مزایا آموزش مجازی زبان انگلیسی

انجام هر کاری معایب و مزایایی دارد، چیزی که حائز اهمیت است این است که مزایای آن به مراتب بیشتر از معایب آن باشد. آموزش زبان انگلیسی به صورت مجازی قطعاً مزایایی زیادی دارد.

یکی از مزایای عمده این روش یادگیری می‌تواند شامل هزینه و زمانی که برای رفت و آمد به کلاس پرداخت می‌کنید، باشد. شما برای رفتن به کلاس‌های حضوری قطعاً باید زمان زیادی صرف کنید تا به آموزشگاه مورد نظر برسید، ممکن است زمان زیادی در ترافیک باشید یا حتی ممکن است برای رسیدن به مقصد هزینه زیادی را صرف کنید، سرویس بگیرید تاکسی سوار بشوید یا با وسایل نقیله عمومی بروید، باز هم هزینه‌هایی برای شما دارد.

با شرکت در کلاس‌های مجازی حتی لازم نیست از اتاقتان بیرون بیایید یا در ترافیک بمانید، شما هیچ محدودیت زمانی یا مکانی ندارید، به راحتی در هزینه و زمانتان صرفه‌جویی می‌کنید، حتی می‌توانید از ترافیک استفاده‌ مفید کنید و فایل‌های صوتی زبان انگلیسی را گوش دهید. بنابراین از نظر اقتصادی، آموزش از راه دور نسبتاً برای شما به صرفه‌تر خواهد بود.

برای شما ممکن است پیش آمده باشد که به خاطر کلاس‌هایی که می‌روید نتوانید از تعطیلات و سفر‌هایی که با خانواده دارید استفاده کنید و با آنان همراه شوید. در صورتی که با آموزش مجازی هم به کلاس و آموزش خود و هم به تفریح و گذراندن اوقات فراغت در کنار خانواده می‌رسید. دیگر هیچ اجباری برای شرکت در کلاس‌ها به صورت حضوری در یک مکان مشخص نیست.

از دیگر مزیت‌های مهم کلاس‌های آموزش مجازی زبان انگلیسی این است که تنها به یک زمان خاص، یک یا دو جلسه‌ای در هفته محدود نمی‌شوند و گستره آنها در تمام ساعات هفته باز است.

مورد دیگر اینکه قطعاً یکی از معایبی که کلاس‌های حضوری دارد، شلوغی و نقش کمرنگ فعالیت برخی از زبان آموزان است. در کلاس‌های آنلاین و مجازی هر زبان آموز می‌تواند به صورت فعالانه در بحث‌ها شرکت کنند و صحبت‌هایش شنیده شود.

آموزش مجازی زبان انگلیسی با کمک اپلیکیشن‌ها

با مزایایی که از آموزش مجازی گفته شد، این نیاز آموزشی در بین مردم به شدت احساس می‌شود و با پیشرفت‌های فنی و تکنولوژی برخلاف گذشته همه را به سمت کلاس‌های مجازی و آنلاین سوق می‌دهد و با فناوری‌های جدید نیز قابل اجرا است. علاوه‌براین در حال حاضر اپلیکیشن‌های آموزشی متنوعی با بهره‌مندی از تدریس بهترین اساتید در کشورمان ایجاد شده‌اند.  

همانطور که همان ابتدا به ابزار‌های کمکی برای یادگیری اشاره کردیم، اپلیکیشن‌ها می‌توانند گزینه خوبی برای یادگیری باشند. به راحتی قابل دسترس هستند و هر زمانی می‌توانید با تلفن همراه خود آموزش را شروع کنید و استفاده کنید.

استاد اپ یکی از اپلیکیشن‌های موجود در حوزه‌ آموزش است که نه تنها زبان انگلیسی بلکه با بیش از 23 دسته مختلف آموزشی از موسیقی، ورزش، کامپیوتر، مدیریت کسب و کار، روان شناسی، خانواده گرفته تا هنر و صنایع دستی و نجوم و رباتیک را با بهترین اساتید کشور در خود جای داده است.

این اپ با صدها دوره‌ی آموزشی و مهارتی که بخشی از آن را ذکر کردیم به مدل‌های مختلف محتواهای صوتی و ویدئویی در اختیار شما است و روزانه بدون هیچ محدودیت زمانی و اقتصادی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. از دیگر مزیت‌های قابل توجهی که استاد اپ دارد این است که می‌توانید گواهینامه معتبر دریافت کنید.

سخن آخر:

دوره های آموزش زبان انگلیسی استاد اپ به شما کمک می‌کند که زبان انگلیسی را روان و سلیس صحبت نمایید، روابط اجتماعی خود را گسترش دهید و شغل بهتری پیدا کنید. حال فرقی نمی‌کند که هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی حرفه‌ای یا شخصی باشد. در هر صورت، دوره‌های آموزشی زبان استاد اپ در دسترس شماست تا با تمرکز و آرامش ذهنی هرچه بیشتر یاد بگیرید. 

 

Write comment (0 نظرات)
آموزش مجازی زبان انگلیسی

آموزش مجازی زبان انگلیسی

این روزها اهمیت یادگیری زبان انگلیسی و چرایی آن آنقدر برای همه به امری بدیهی تبدیل شده که دیگر صحبت کردن در خصوص آن ارزش چندانی ندارد، از طرفی در چند دهه گذشته مؤسسات آموزشی و روش‌های مختلفی برای یادگیری زبان در کشورمان رواج یافته‌اند و همین امر موجب شده تا بسیاری از افراد در خصوص انتخاب بهترین راه برای آموزش زبان انگلیسی دچار سردرگمی شوند.

آیا وقت آن نشده است که به آموزش از طریق فضای مجازی بپردازیم؟ در این مقاله سعی داریم تا شما را به آموزش مجازی زبان انگلیسی، به ‌عنوان یکی از روش‌های نوظهور آموزش در کشورمان بیشتر آشنا کنیم.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

زبان انگلیسی به ‌عنوان اصلی‌ترین زبان مشترک بین ‌الملل در دنیا باعث ارتباط بین مردم از فرهنگ‌ها و کشور‌های مختلف می‌شود، هم‌چنین امروزه با گسترش کسب و کارها در فضای مجازی و حذف مرزها و محدودیت‌های جغرافیایی، تسلط بر زبان انگلیسی به یک ضرورت اساسی برای تمامی صاحبان کسب و کار تبدیل شده است.

مدیران شرکت‌های بزرگ برای حضور  مؤثر و حرفه‌ای در فضای بین ‌الملل اولین اقدامی که انجام می‌دهند این است که تمام تلاش خود را می‌کنند تا به زبان انگلیسی مسلط شوند، اما از آنجایی‌که چنین مدیرانی فرصت زیادی برای شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی به‌صورت حضوری را ندارند، آموزش این زبان از طریق فضای مجازی را ترجیح می‌دهند. حتی برخی از این مدیران با نصب اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی شروع به یادگیری این زبان می‌کنند.

همچنین فعالان حوزه‌های بازاریابی، بازرگانی، صادرات و واردات برای موفقیت بیشتر نیاز به تسلط بر زبان‌هایی غیر از زبان مادری خود دارند که در این بین زبان انگلیسی اولین گزینه به‌عنوان یادگیری زبان دوم به حساب می‌آید. بنابراین چنین افرادی نیز با هدف صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های خود فراگیری زبان انگلیسی از طریق بسترهای مجازی را به کلاس‌های حضوری ترجیح می‌دهند.

چرا آموزش مجازی انگلیسی؟

همان‌طور که در بالا نیز اشاره شد گاهی برای جبران محدودیت‌های زمانی خود و صرفه‌جویی در هزینه‌های زندگی، ترجیح می‌دهید به جای حذف یادگیری و آموزش در زندگی شخصی خود، مباحث آموزشی مورد نیاز را به صورت مجازی دریافت کنید. از طرف دیگر کلاس‌هایی که به صورت حضوری برگزار می‌شود، زمان زیادی از شما به خاطر رفت و آمد در ترافیک و شلوغی شهر می‌گیرد و شما به دلیل مشغله کاری و زندگی نمی‌توانید به موقع سر کلاس حاضر شوید، حتی ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که شلوغی کلاس‌های حضوری تمرکز و میزان یادگیری شما را به مرور کاهش می‌دهد.

گاهی دلیلی که باعث می‌شود شما روی به کلاس‌های مجازی بیاورید، هماهنگ کردن ساعات و روز‌ها باشد که اگر شاغل باشید به مراتب سخت‌تر است. هم‌چنین می‌خواهید آموزش را زیر نظر اساتید مجرب و خوبی که می‌شناسید شروع کنید، اما به دلیل عدم دسترسی به آنان به سراغ محتواهای آموزشی همان اساتید در فضای مجازی می‌روید.

به این نکته نیز توجه کنید که در کلاس‌های آموزش مجازی زبان و هر نوع آموزشی دیگر از طریق فضای مجازی حتی لازم نیست از اتاق خود بیرون بیایید، آموزش مجازی در هر جایی برای شما امکان‌پذیر است. دیگر آلودگی هوا، وضعیت نامساعد جوی و شلوغی شهر مانعی بر سر راه یادگیری و پیشرفت شما نیست.

علاوه‌بر تمام این موارد شما خوب می‌دانید که برای یادگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی نیاز به تمرین و تکرار زیادی دارید. پس بهتر است فردی که مهارت خوبی در زبان انگلیسی دارد در کنار شما حضور داشته باشد تا با یکدیگر مکالمه زبان انگلیسی و هم‌چنین گرامر زبان انگلیسی را تمرین کنید، اما گاهی اوقات چنین فردی در دسترس نیست. در این شرایط راهکار چیست؟

آیا می‌دانید از طریق تلفن همراه خود و فقط با نصب یک اپلیکیشن می‌توانید گوشی موبایل خود را به بهترین استاد و دوست خود در یادگیری زبان انگلیسی تبدیل کنید!؟

دوره‌های مجازی زبان انگلیسی

با توجه به هدف شما از آموزش مجازی زبان انگلیسی، دوره‌های مختلفی برای یادگیری به صورت مجازی یا آنلاین وجود دارد. از دوره‌های مبتدی گرفته تا دوره‌های پیشرفته. با توجه به سطح آشنایی شما به زبان انگلیسی از دوره‌های مربوط به همان سطح می‌توانید آموزش و یادگیری را شروع کنید.

در آموزش ‌های مجازی همان‌طور که گفته شد دوره‌های متفاوتی وجود دارد، مانند دوره‌های مجازی مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی برای افرادی که علاقه به فعالیت در زمینه‌های صادرات و وادرات دارند، دوره‌های نگارش مقالات علمی برای دانشجویان و از این دست دوره‌ها، شما با توجه به شرایط و اهداف دوره یادگیری زبان انگلیسی را به صورت مجازی شروع کنید. در آموزش‌های مجازی یادگیری همراه با تصاویر و فیلم نیز همراه است.

هم چنین شما حتی بعد از پایان هر دوره مختلف یادگیری، می‌توانید خودتان را بسنجید یعنی با آزمون‌هایی که در اپلیکیشن‌های آموزشی وجود دارد از خودتان امتحان بگیرید.  

با استاد اپ هر چیزی را می توانید مجازی یاد بگیرید

استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است که در آن دوره‌های زیاد و متنوعی نزدیک به 500 دوره از سطح مبتدی تا تخصصی را در بستر اپلیکیشن اختصاصی پوشش می‌دهد. در ابتدای نصب این اپ شما می‌توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از محتواهای موجود استفاده کنید، سپس در صورت تمایل و ادامه‌ی آموزش‌ها با پرداخت هزینه اشتراک ماهانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویس‌های متنوع موجود در اپ دسترسی پیدا کنید.

در استاد اپ بهترین محتواهای آموزشی و مهارتی را با کمترین هزینه و سریع‌ترین شکل ممکن بدون هیچ محدودیتی می‌توانید دریافت کنید، فقط کافی است با مراجعه به سایت استاد اپ این اپلیکیشن را دانلود کرده و اشتراک ماهانه آن را دریافت کنید.

آموزش مجازی زبان انگلیسی در استاد اپ تنها یکی از  500 دوره‌ آموزش آن است، فقط کافی است آموزش و یادگیری برای شما یک هدف باشد، آن وقت می‌توانید هر دوره آموزشی که مد نظرتان است را در بین دوره‌های استاداپ پیدا کنید و شما به راحتی می‌توانید سطح و میزان یادگیریتان را با سرعت زیادی بالا ببرید.

شما با یادگیری زبان انگلیسی می‌توانید در انجام بسیار از کارهای روزمره خود مانند دیدن فیلم، خواندن روزنامه و مجلات خارجی و حتی بررسی مقالات تخصصی مستقل شده و روند توسعه و پیشرفت شخصی خود را تسریع بخشید.

Write comment (0 نظرات)

شاید به این موارد هم علاقه مند باشید

همکاری استاد اپ با مبین نت

خرداد 06, 1398 2250
شرکت ارتباطات مبین نت از جمله بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت LTE در کشور است.…

استاد اپ در الکامپ 2019

تیر 25, 1398 2246
استاد اپ در اولین سالگرد معرفی رسمی، در نمایشگاه الکامپ 2019 حضور خواهد داشت. ما در سالن…
ورود اساتید به پنل آموزش های الکترونیکی
تولید آموزش و کسب درآمد در اُستاد اَپ
آموزشی که نیاز دارید را پیدا نکردید؟

استاد اپ، استاد اول

  • آدرس دفتر مرکزی: اصفهان - ارگ عظیم جهان نما - فاز چهارم - طبقه ۵ - واحد ۵۰۱
  • هم اکنون با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۰۹۴۸۵۳۱
  • ایمیل: info@ostaadapp.com
کلیه حقوق این سایت متعلق است به آکادمی مجازی ایرانیان - تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است - مجری فنی فناوری اطلاعات باربد