پادکست نفس خود را بشناسید – رایان هالیدی

260 بازدید

پادکست نفس خود را بشناسید - رایان هالیدی

استاد:شادن پژواک

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۴۴ دقیقه, ۲۲ ثانیه 

معرفی دوره

از شرِ انگیزه‌های خودخواهانه خلاص شوید

رایان هالیدی طراح راهبردِ رسانه‌ و متخصص هک رشد بازاریابی می‌باشد. او بعد از رها کردن دانشگاه در ۱۹ سالگی، به کارآموزی برای «رابرت گرین» نویسنده‌ی کتابِ «۴۸ قانون قدرت» مشغول شد و برای چند سال سرپرستِ بازاریابیِ شرکتِ «امریکن اِپَرِل» بود. هالیدی نویسنده‌ی چندین کتاب، از جمله: «به من اعتماد کن، دارم دروغ میگم» «اعترافاتِ یک متقلبِ معمولی» «بازاریابی بوسیله‌ی هکر رشد» «مانع؛ چاره‌ی کار شماست» و «نَفس؛ دشمن شماست» می‌باشد.

در بسیاری از جنبه‌های مختلف زندگی‌، ما بر اساس نفس‌مان تصمیم‌گیری‌ می‌کنیم که این تصمیم‌ها هم اکثراً اشتباه هستند و مشکل‌ساز می‌شوند.

زمانیکه شما فکر می‌کنید از بقیه بهترید و همه‌ی جواب‌ها را می‌دانید و ارزش‌های شخصی‌تان را با ارزش‌تر از ان چیزی که در واقعیت وجود دارد ارزیابی می‌کنید؛ اعتماد به نفس، تبدیل می‌شود به تکبر.

نَفس اکثراً مقداری از هویتِ خودمان را در ادراکِ شرایطِ پیش امده دخیل می‌کند. دراصل، نَفس بیشتر به ظواهر توجه می‌کند تا واقعیت.

زمانیکه ما در زندگی با چیزهایی پیچیده روبرو می‌شویم یا مثلاً وقتی با عدمِ اطمینان و ابهام روبرو می‌شویم، سعی میکنیم خودمان را غرق کار، یا وظیفه یا فعالیت‌مان کنیم تا بتونیم نسبت به خودمون حسِ خوبی بدست بیاریم ولی در واقعیت قضیه اینه که داریم از مشکلات‌مان فرار می‌کنیم.
 هرچقدر بیشتر یاد بگیرید، بیشتر با چیزهایی روبرو می‌شوید که یاد نگرفته‌اید. اگر شما همواره دوست داشته باشید که چیزهای جدیدی را کشف کنید و مرز‌های دانش‌تان را دائماً گسترش دهید، این نه تنها به شما کمک می‌کند که پیشرفت‌تان ادامه دار باشد، بلکه نَفس‌تان را هم کنترل می‌کند. و اگر شما فکر کنید که همه چیز را می‌دانید، همانجا یادگیری‌تان متوقف می‌شود.

اعتماد به نفس بر اساسِ حقایق و تجربیات و اطلاعات بوجود می‌اید، اما نَفس مغرور، برمبنای چیزهای که ما آرزو می‌کنیم شرایط انجوری باشد، بوجود می‌ایند.

گوینده: عباس چهاردهی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

شرکت شادن پژواک در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز رسمی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) در زمینه ی نشر برنامه های شنیداری و تصویری با تکیه بر تجارب فنی و مدیریتی مدیران و مؤسسان در راستای اهداف ذیل فعالیت خود را آغاز نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=9913
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد پادکست نفس خود را بشناسید – رایان هالیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.